Duża obniżka cen węgla w e-sklepie PGG. Jakie ceny?

Nowe atrakcyjne ceny węgli w sortymencie orzech z wybranych kopalń obowiązują od poniedziałku 10 lipca w sklepie internetowym Polskiej Grupy Górniczej S.A. Tonę takiego węgla opałowego luzem kupić można teraz za 1200 zł a nawet 1100 zł, co oznacza istotną obniżkę o 270-370 zł/t.

Ruszyła obniżka cen węgla w e-sklepie PGG S.A.

Węgiel sortymentu orzech (o uziarnieniu 25-80 mm) pochodzący z kopalń Piast-Ziemowit, Mysłowice-Wesoła, Staszic-Wujek do końca lipca tego roku oferowany będzie w cenie 1200 zł/t, natomiast orzech z gliwickiej kopalni Sośnica będzie kosztować 1100 zł/t.

Kolejna bardzo znacząca obniżka cen węgla

To kolejna bardzo znacząca obniżka cen w e-sklepie PGG S.A. Przypomnijmy, że wcześniej do 1100 zł/t spadły ceny grubych sortymentów (orzech i kostka) z kopalń rybnickich. W innej ze specjalnych letnich promocji cena węgla sortymentu kostka z ruchu Ziemowit obniżona została o sto złotych do poziomu 1370 zł/t.

W związku z ogromnym zainteresowaniem klientów do końca lipca PGG S.A. przedłużyła także promocję „Drugie tyle węgla”, w której kupić można w e-sklepie w dwóch równych ilościowo zamówieniach łącznie od 2 do 10 ton dowolnego sortymentu węgla – pierwsze zamówienie jest pełnopłatne, a cena drugiego zostaje obniżona o 400 zł/t. Do promocji nie stosują się limity zakupowe i ograniczenia, można łączyć ją z innymi obniżkami cen w e-sklepie. Co więcej PGG S.A. umożliwia teraz opłacenie i odebranie obu zamówień na węgiel jednym połączonym transportem ze składu KDW na terenie Polski do domu klienta. W ten sposób kupujący nie musi już dwukrotnie w krótkim czasie płacić za przewóz węgla ze składu pod swój adres (przypomnijmy, że taki dowóz jest usługą zamawianą w KDW na rynkowych zasadach poza e-sklepem PGG S.A. na życzenie klienta; nadal oczywiście możliwe jest odebranie kupionego węgla bezpośrednio w składzie KDW).

Komisje klęskowe oszacują suszę, ale bez aplikacji się nie obejdzie! Co najpierw?

Także do końca lipca obowiązywać będzie gwarancja darmowego transportu z kopalni do dowolnie wybranego składu Kwalifikowanego Dostawcy Węgla (KDW).

Źródło: PGG

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Kukurydza – zabezpieczenie materiału siewnego

Okres jesienno-zimowy to tradycyjnie czas analiz, podsumowań oraz podejmowania decyzji dotyczących sposobu prowadzenia upraw w kolejnym sezonie. Niezadowalająca rentowność Nie lada zagwozdkę mają producenci kukurydzy. Rok...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics