Kolejny koncern maszynowy rezygnuje z targów w tym roku

Zgodnie z aktualną sytuacją SDF zdecydował nie tylko o rezygnacji z udziału w targach EIMA oraz Agritechnica, ale także szerzej – z udziału w targach  na terenie całej Europy.

Kolejny koncern maszynowy rezygnuje z targów w tym roku
Kolejny koncern maszynowy rezygnuje z targów w tym roku Fot.: SDF

„Wydarzenia jakie miały miejsce w ubiegłym roku bardzo głęboko wpływają na pracę oraz życie nas wszystkich. Bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich nas jest teraz ważne bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Z uwagi na to, koncern deklaruje rezygnację z udziału w targach EIMA oraz Agritechnica 2021”– czytamy w komunikacie.

Decyzja została podjęta po szczegółowej analizie sytuacji związanej z pandemią w Europie. Pomimo działań prewencyjnych oraz podjętej kampanii szczepienia na całym świecie, scenariusz na najbliższe miesiące jest nadal niepewny. SDF dba o bezpieczeństwo swoich pracowników, dealerów i klientów od początku pandemii w 2020 roku.

„Bezpieczeństwo było naszym priorytetem od samego początku pandemii i w odniesieniu do aktualnej sytuacji podjęliśmy trudną decyzję o rezygnacji z udziału w targach” – deklaruje Massimiliano Tripodi Marketing & Communication Executive Director. „Działamy w całkowicie nowej erze biznesu opartego na wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Dają one możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami, z jednoczesnym zachowaniem dystansu społecznego”.

John Deere wstrzymuje swoje uczestnictwo w targach

SDF będzie kontynuował inwestycje w narzędzia cyfrowe i komunikację marketingową wykorzystywaną do prezentacji produktów i usług dla klientów branży rolniczej na przestrzeni całego roku.

Koncern monitoruje rozwój pandemii w każdym z krajów. Oczekuje jednocześnie czasu, kiedy ponownie będzie możliwe prowadzenie bezpośrednich spotkań z naszymi klientami i dealerami.

Źródło i fot.: SDF

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 + jedenaście =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,895ObserwującyObserwuj
7,660SubskrybującySubskrybuj

W Generali Agro bon do Biedronki za ubezpieczenie gospodarstwa rolnego

Od 1 grudnia Generali Agro kontynuuje działania na rzecz zachęcenia rolników do ubezpieczania się. Klienci, którzy do końca roku po raz pierwszy ubezpieczą w Generali...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE