Kombajn do ziemniaków przygniótł kobietę

Groźny wypadek podczas wykopków na Pomorzu. Kombajn do zbioru ziemniaków wywrócił się i przygniótł nogę kobiecie.

Kombajn do ziemniaków przygniótł kobietę
Kombajn do ziemniaków przygniótł kobietę

Do zdarzenia doszło 9.11.2021 r. w Gardei na Pomorzu gdzie przewróceniu uległ kombajn do zbioru ziemniaków, który przygniótł kończynę dolną jednej z kobiet, przebywających na jego platformie.

Informacja o zdarzeniu do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego (SKKP) PSP w Kwidzynie wpłynęła o godzinie 11:16. Do zdarzenia zadysponowane zostały 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej (JRG) w Kwidzynie, 1 zastęp z OSP Gardeja, 1 zastęp z OSP Rozajny, 1 patrol Policji, 1 zespół ratownictwa medycznego (ZRM) oraz 3 zastępy z JRG Tczew (Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Technicznego – odwołana po wstępnym rozpoznaniu na miejscu zdarzenia).

Auto wbiło się w pług. Kierowca cudem uniknął śmierci

Przed przybyciem JOP do miejsca zdarzenia, jego świadkowie podkopali grunt pod poszkodowaną kobietą i uwolnili jej kończynę spod kombajnu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz pomocy w jej transporcie do ZRM.

Łączny czas akcji 1 h 18 min.

Źródło i fot.: Komenda Powiatowa PSP w Kwidzynie

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
3,942ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Stracił panowanie nad kierownicą i przewrócił traktor!

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w okolicach Rymanowa Zdroju. 64-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł. 27...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE