Krzysztof Mrówka nowym dyrektorem Biura Ubezpieczeń Rolnych Concordii

1 lipca 2019 r. Krzysztof Mrówka objął funkcję Dyrektora Biura Ubezpieczeń Rolnych Concordia Ubezpieczenia – Grupa Generali. Z firmą jest związany od 13 lat. Jest ekspertem zarówno w obszarze ubezpieczeń rolnych, jak i likwidacji szkód.

Krzysztof Mrówka objął funkcję Dyrektora Biura Ubezpieczeń Rolnych Concordia Ubezpieczenia – Grupa Generali

Krzysztof Mrówka przez wiele lat pełnił funkcję zastępcy dyrektora Biura Ubezpieczeń Rolnych i kierownika szkód rolnych w Biurze Likwidacji Szkód Concordia Ubezpieczenia. Jest ekspertem w obszarze szkód rolnych, ze szczególnym uwzględnieniem szkód w uprawach. Krzysztof Mrówka jest znany z bliskiej współpracy z rzeczoznawcami i ze stworzenia w strukturach Concordia Ubezpieczenia silnego zespołu ekspertów agro. Od kilku lat aktywnie uczestniczy również w pracach nad systemem ubezpieczenia od ryzyka suszy i mobilnej likwidacji szkód w uprawach. Jak podkreśla, szczególnie ważne są dla niego innowacje.

– Jako nowy szef Biura Ubezpieczeń Rolnych zamierzam kontynuować rozwój kompleksowej oferty ubezpieczeniowej  w obszarze agro. W dalszym ciągu chcę też uczestniczyć w projektach wykorzystujących w likwidacji szkód technologie teledetekcji i drony – komentuje Krzysztof Mrówka i dodaje, że likwidacja jest obszarem, w którym firma chce w dalszym ciągu utrzymać pozycję lidera. Należąca do Grupy Generali Concordia Ubezpieczenia  planuje już kolejne szkolenia i inwestycje w rozwój zespołu rzeczoznawców.

Jestem przekonany, że wiedza i doświadczenie Krzysztofa połączone ze świetnym rozeznaniem firmy, umiejętnością czerpania z siły i pomysłów współpracowników oraz bardzo dobrą współpracą z innymi biurami, przyczynią się do przyspieszenia rozwoju obszaru agro w naszej firmie. Wierzę, że ścisła współpraca obszarów sprzedaży, produktu, likwidacji, taryfy i obsługi jest kluczem do sukcesu i rozwoju kompleksowego systemu ubezpieczeń dla rolnictwa. Projekty wykorzystujące nowoczesne technologie teledetekcji i drony w likwidacji szkód będą nadawać dodatkowej dynamiki naszej organizacji – komentuje Maciej Fedyna, Prezes Zarządu Concordia Ubezpieczenia – Grupa Generali.

Krzysztof Mrówka jest absolwentem Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Zarządzanie i Finanse Przedsiębiorstw oraz podyplomowych studiów z zakresu diagnozowania stanu upraw rolnych na Uniwersytecie Technologii Przyrodniczej J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy. Od wielu lat pełni funkcję eksperta i reprezentanta Concordii podczas konferencji i wydarzeń branżowych.

W Biurze Likwidacji Szkód Concordia Ubezpieczenia pozostają bliscy współpracownicy Krzysztofa Mrówki – Piotr Adamczyk i Bernard Mycielski, którzy wraz z grupą około 200 rzeczoznawców tworzą silny zespół skoncentrowany na solidnej i rzetelnej likwidacji szkód.

Zdajemy sobie sprawę, że zapewnienie serwisu na wysokim poziomie wymaga wiarygodnych i profesjonalnych fachowców. Planujemy dalej rozwijać i szkolić zespół zaufanych likwidatorów, tak, abyśmy mogli zaoferować nasze produkty szerszemu gronu klientów i stale dostarczać usługi na najwyższym poziomiedodaje Maciej Fedyna.

Concordia Ubezpieczenia – Grupa Generali

Mająca swoją siedzibę w Poznaniu, Concordia Ubezpieczenia współpracuje z ponad 2000 pośredników na terenie całego kraju, w tym bardzo liczną grupą banków spółdzielczych. Świadczy usługi ubezpieczeniowe w Polsce od 20 lat, będąc jednocześnie jednym z wiodących graczy w segmencie ubezpieczeń rolnych. O solidności i rzetelności Concordii Ubezpieczenia decydują ludzie i otwartość na nowoczesne technologie. To dzięki sieci rzeczoznawców i grupie ekspertów agro Concordia jest dla rolników prawdziwym partnerem.

W listopadzie 2018 roku podpisano porozumienie, na mocy którego Concordia Ubezpieczenia została zakupiona przez Generali, jedną z pięciu największych grup ubezpieczeniowych w Polsce, ze składką przypisaną brutto 670 milionów euro i udziałem w rynku na poziomie 5% w 2018 roku.

Redakcja AgroNews, fot. Kamila Szałaj

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Dramat na polu. Rozrzutnik wciągnął rolnika

Policjanci z Lubartowa wyjaśniają przyczyny i okoliczności nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło wczoraj w gminie Ostrówek. Podczas prac z użyciem rozrzutnika rolniczego śmierć poniósł...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
4,953ObserwującyObserwuj
4,190SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE