Lista dzieci, które otrzymają hulajnogi jest już znana!

10 listopada 2021 r. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się losowanie hulajnóg dla dzieci rolników, które wzięły udział w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i przesłały certyfikat potwierdzający jego ukończenie wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Lista dzieci, które otrzymają hulajnogi jest już znana!
Lista dzieci, które otrzymają hulajnogi jest już znana!

Spośród nadesłanych 2 306 zgłoszeń Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik oraz Zastępca Prezesa KRUS Monika Rzepecka wylosowały 100 dzieci. Zgodnie z Zasadami losowania hulajnóg zgłoszenia te zostały sprawdzone pod względem formalnym.

Lista dzieci, które otrzymają hulajnogi

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wykonali kurs e-learningowy „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i wzięli udział w losowaniu, zwycięzcom gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy na hulajnodze! Dziękujemy również szkołom za pomoc w realizacji kursu i przesłanie zgłoszeń uczniów – napisał w komunikacie KRUS.

Nagrody zostaną przekazane dzieciom za pośrednictwem jednostek terenowych KRUS przed końcem br. W tej sprawie z rodzicami/opiekunami prawnymi dzieci skontaktują się przedstawiciele KRUS.

Źródło: KRUS

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Dopłaty do kukurydzy: Ile wniosków złożono? ARiMR wydłuża godziny pracy

Dokumenty od producentów kukurydzy poszkodowanych w wyniku trudnej sytuacji w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanymi agresją Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy biura powiatowe...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics