Lista dzieci, które otrzymają hulajnogi jest już znana!

10 listopada 2021 r. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się losowanie hulajnóg dla dzieci rolników, które wzięły udział w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i przesłały certyfikat potwierdzający jego ukończenie wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Lista dzieci, które otrzymają hulajnogi jest już znana!
Lista dzieci, które otrzymają hulajnogi jest już znana!

Spośród nadesłanych 2 306 zgłoszeń Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik oraz Zastępca Prezesa KRUS Monika Rzepecka wylosowały 100 dzieci. Zgodnie z Zasadami losowania hulajnóg zgłoszenia te zostały sprawdzone pod względem formalnym.

Lista dzieci, które otrzymają hulajnogi

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wykonali kurs e-learningowy „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i wzięli udział w losowaniu, zwycięzcom gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy na hulajnodze! Dziękujemy również szkołom za pomoc w realizacji kursu i przesłanie zgłoszeń uczniów – napisał w komunikacie KRUS.

Nagrody zostaną przekazane dzieciom za pośrednictwem jednostek terenowych KRUS przed końcem br. W tej sprawie z rodzicami/opiekunami prawnymi dzieci skontaktują się przedstawiciele KRUS.

Źródło: KRUS

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,941ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Polsce nie grozi deficyt zbóż, ale trzeba liczyć z wysokimi cenami

Napaść Rosji na Ukrainę i blokada czarnomorskich portów spowodowała ogromne ograniczenie możliwości eksportu zbóż tego wielkiego producenta m.in. pszenicy do innych krajów. Problemem jest także...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE