Nagroda „Good Design Awards” dla DEUTZ-FAHR

  DEUTZ-FAHR AGROTRON 7250 TTV „STYLOWO” ROZPOCZYNA 2013 ROK

  Nagroda „Good Design Awards” to trzecia międzynarodowa nagroda dla modeli Serii 7

  Treviglio, 18 stycznia 2013; kończący się rok 2012 był jednocześnie dobrym początkiem dobrej passy dla marki DEUTZ-FAHR, która do zdobytych już nagród dla modelu Agrotron 7250 TTV dodaje prestiżową nagrodę „Good Design Awards 2012”.

   

  \"\"

   

  Nagroda „Good Design Awards” uznawana jest za jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych za design nowym produktom na świecie. Plebiscyt organizują wspólnie: muzeum architektury i designu Chicago Athenaeum oraz European Centre for Architecture, Art, Design and Urban Studies.

  Nagroda wręczana jest corocznie od 1950 roku, kiedy to została ufundowana przez architektów: Eero Saarinen’ena, Charles’a and Ray’a Eames’a i Edgar’a Kaufmann’a, Jr., a przyznawana jest najlepszym produktom konsumenckim za funkcjonalność, estetykę, innowacyjność i ergonomię.

  Kapituła jury z siedzibą w Nowym Jorku przyznała marce DEUTZ-FAHR prestiżową nagrodę w kategorii produktów przemysłowych za ciągnik Agrotron 7250 TTV, opracowany we współpracy z oddziałem biura projektowego Giugiaro Design – Italdesign Giugiaro, które zdobyło uznanie za projekty w sektorze motoryzacyjnym.

  Nowa Seria 7 to nie tylko synteza nowoczesnych rozwiązań technologicznych, ale także wyraz dużej uwagi poświęconej funkcjonalności, wydajności i mocy, cechom które zostały zamknięte w produkcie o unikalnej stylistyce.
  Do listy prestiżowych nagród na której znajdują się „Tractor of the Year 2013” i „Golden Tractor for the Design” przyznanych w trakcie Międzynarodowej Wystawy Mechanizacji Rolnictwa EIMA 2012, która odbyła się w dniach 7-11 listopada w Bolonii we Włoszech, model Agrotron 7250 TTV dodaje kolejną ważną nagrodę, potwierdzającą ogrom pracy włożonej przez SAME DEUTZ-FAHR, właściciela marki DEUTZ-FAHR, mającej na celu potwierdzenie pozycji koncernu jako jednego z czołowych graczy w sektorze rolnictwa.

   

  Same Deutz-Fahr Polska Sp.z o.o.
  Redakcja AgroNews

   

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here