Nauczyciele szkół rolniczych ślubowali

Uroczyste ślubowanie nauczycieli mianowanych oraz wręczenie aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego i dyplomowanego w szkołach rolniczych Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyło się 17 września w Centralnej Bibliotece Rolniczej w Warszawie.

Ślubowanie odebrał podsekretarz stanu Tadeusz Nalewajk.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, jako organ prowadzący i organ sprawujący nadzór pedagogiczny nad prowadzonymi przez siebie szkołami i placówkami rolniczymi, od 2007r. do sesji letniej 2012r., nadał 416 nauczycielom stopnie awansu zawodowego nauczyciela mianowanego i dyplomowanego. Natomiast w roku szkolnym 2011/2012 akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego i dyplomowanego otrzymało 82 nauczycieli szkół rolniczych.

 

\"\"

Spotkanie było okazją do rozmów i dyskusji na temat kształcenia rolniczego w szkołach podległych Ministrowi Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Uczestnicy wysłuchali wykładu, podczas którego zostały zaprezentowane przykłady dobrych praktyk w ramach działania PROW 2007 – 2013. Uroczystość uświetnił występ uczniów z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu.

Źródło: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Redakcja AgroNews, fot. sxc.hu

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here