Omijał traktorem leżącego na drodze pijaka. Wylądował w rowie

W miniony poniedziałek 23-latek jadąc traktorem w kierunku Leśnego Dworu niespodziewanie napotkał leżącego na jezdni mężczyznę. Czujność 23-letniego kierowcy pozwoliła zapobiec tragedii, do jakiej mógł doprowadzić nietrzeźwy mieszkaniec gminy Szczytno.

ciągnik, wypadek ciągnika, traktor

W poniedziałek (27.01.2020r.) około godziny 19:00 oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki policji otrzymał telefoniczne zgłoszenie o zdarzenie drogowym w m. Leśny Dwór.
Z informacji przekazanej przez osobę zgłaszającą interwencję wynikało, że kierujący ciągnikiem rolniczym chcąc ominąć leżącego na jezdni mężczyznę wjechał do rowu.

Złodzieje ukryli skradziony ciągnik w stodole pod stertą drewna

Nie chciał przejechać leżącego na ulicy, wpadł do rowu

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że 23-letni mieszkaniec gminy Szczytno jechał traktorem w kierunku miejscowości Leśny Dwór.  Niespodziewanie na jezdni zobaczył leżącego mężczyznę. Na skutek gwałtownego manewru, wjechał do rowu. Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń. Natomiast 50-latek, leżący na jezdni z uwagi na stan upojenia alkoholowego został przewieziony do szpitala w Szczytnie.

Redakcja AgroNews, źródło: KPP Szczytno

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here