Operator kombajnu do zbioru kukurydzy zginął porażony prądem

Do tragicznego wypadku doszło na polu kukurydzianym w Guzowie w powiecie żyrardowskim.  23-letni operator kombajnu zginął porażony prądem. 

Operator kombajnu do zbioru kukurydzy zginął porażony prądem
Operator kombajnu do zbioru kukurydzy zginął porażony prądem

O wypadku poinformowała na swoim profilu FB OSP KSRG Guzów: „Wczoraj tj. 22.09.21 r. o godz. 22:43 zostaliśmy zadysponowani na jedno z pól w okolicy stadionu, w miejscowości Guzów. Po dojechaniu na miejsce okazało się, że kombajn koszący kukurydzę zawadził zbiornikiem o linię wysokiego napięcia. W wyniku porażenia prądem zginął 22-letni operator kombajnu podali strażacy.

Wstępne oględziny potwierdzają przebieg tragicznego wypadku. Według ustaleń kombajn podczas wysypywania kukurydzy zahaczył o linię wysokiego napięcia w wyniku czego doszło do porażenia operatora prądem.

Dokładne okoliczności tragedii ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora.

Strażacy apelują: Aktualnie mamy czas zbiorów owoców i warzyw do spichlerzy wiąże się to najczęściej z intensywną pracą różnymi maszynami, pamiętajmy o bezpieczeństwie swoim i innych.

AM/Redakcja AgroNews
Fot: FB OSP KSRG Guzów

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 5 =

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,899ObserwującyObserwuj
7,280SubskrybującySubskrybuj

Dopłaty bezpośrednie i płatności obszarowe: 3,2 mld zł na kontach rolników

18 października ruszyła wypłata zaliczek na poczet płatności bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2021 r. Przebiega ona bardzo sprawnie. - W pierwszym tygodniu...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE