Otwarcie nowej siedziby Placówki Terenowej KRUS w Mińsku Mazowieckim

3 lutego Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk, Szef Gabinetu Politycznego Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Przemysław Bednarski, Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik wraz z parlamentarzystami oraz przedstawicielami władz samorządowych dokonali uroczystego otwarcia nowej siedziby placówki Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Mińsku Mazowieckim.

Otwarcie nowej siedziby Placówki Terenowej KRUS w Mińsku Mazowieckim

Nowoczesny, efektywnie działający i przyjazny obywatelowi urząd to połączenie wielu czynników, zarówno tych ludzkich, jak dobrze przygotowana merytorycznie kadra pracownicza, jak i warunków sprzyjających profesjonalnej obsłudze interesantów. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej infrastrukturze technicznej i nowym rozwiązaniom architektonicznym oraz dogodnej dla rolników lokalizacji placówek terenowych, w miejscowościach położonych niedaleko od prowadzonej przez nich działalności rolniczej. Coraz więcej jednostek organizacyjnych Kasy takie oczekiwania spełnia. Doceniają to rolnicy, co jest dla nas najważniejsze jako instytucji powołanej do realizacji zadań z zakresu zabezpieczenia społecznego tej grupy zawodowej – powiedziała Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik.

Prezes Kasy przybliżyła historię powstania nowej siedziby Placówki Terenowej Kasy w Mińsku Mazowieckim, dziękując wszystkim zaangażowanym osobom i instytucjom, które przyczyniły się do realizacji inwestycji.

Podczas wydarzenia Wicepremier nadał odznaki „Zasłużony dla Rolnictwa” dwóm pracownikom Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego: Marcinowi Pietrusińskiemu, pełniącemu do niedawna funkcję wicedyrektora w Biurze Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Centrali KRUS, a który wcześniej kierował Placówką Terenową KRUS w Mińsku Mazowieckim oraz Adamowi Więckowskiemu obecnemu Kierownikowi Placówki.

Nowa siedziba placówki przy ulicy Łupińskiego 44 to jednokondygnacyjny budynek użyteczności publicznej bez barier architektonicznych, z infrastrukturą techniczną oraz z zagospodarowaniem terenu o  powierzchni całkowitej 630 m2 obejmującym miejsca postojowe i stanowisko ładowania samochodu elektrycznego oraz. W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, pomieszczenia użytkowe związane z obsługą interesantów, składnica akt, a także pomieszczenie socjalne, magazynowe, techniczne i istotna część archiwum oddziałowego. Budynek został wyposażony w nowoczesne instalacje teletechniczne, ja również w instalację fotowoltaiczną.

KRUS wysyła PIT za 2022 rok. Kto otrzyma deklarację?

Placówka Terenowa KRUS w Mińsku Mazowieckim obsługuje obecnie 4 257 ubezpieczonych i 678 świadczeniobiorców. 

Dane kontaktowe PT KRUS w Mińsku Mazowieckim:
https://www.krus.gov.pl/krus/struktura/oript/oript-tabela-z-danymi/pt-minsk-mazowiecki/

Źródło: KRUS

Zostaw komentarz

  1. Na KRUSie to sporo moich znajomych siedzi i udają, że mają rolę zeby tylko podatek miec niższy i ubezpieczenie. Tu wałek jest niezły i nikt sie za to nie wziął jeszcze. Dziwne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Hodowcy świń pod kreską: Duże przeceny na rynku wieprzowiny

Polscy producenci tuczników nie mają powodów do radości. Na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni doszło do dużej przeceny żywca wieprzowego. Cena krajowych tuczników w kasie...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj

Social Media

13,341FaniLubię
7,108ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics