Pijany rolnik wywrócił ciągnik na bok

W ręce myszkowskich policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego wpadł 45- letni rolnik. Kompletnie pijany mężczyzna wywrócił pojazd na bok, doprowadzając do groźnie wyglądającego zdarzenia. Mężczyzna miał w organizmie 3,5 promila alkoholu.

kompletnie pijany 45-letni mieszkaniec gminy Koziegłowy jadąc ulicą Jana Pawła II, stracił panowanie nad pojazdem, zahaczył o słup telekomunikacyjny i wywrócił ciągnik na bok.
Kompletnie pijany 45-letni mieszkaniec gminy Koziegłowy jadąc ulicą Jana Pawła II, stracił panowanie nad pojazdem, zahaczył o słup telekomunikacyjny i wywrócił ciągnik na bok.

Wielką nieodpowiedzialnością wykazał się 45-latek, który mając 3,5 promila alkoholu w organizmie, doprowadził do zdarzenia drogowego. Doszło do niego w sobotę około godziny 10.00 na ulicy Jana Pawła II w Glinianej Górze. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kompletnie pijany 45-letni mieszkaniec gminy Koziegłowy jadąc ulicą Jana Pawła II, stracił panowanie nad pojazdem, zahaczył o słup telekomunikacyjny i wywrócił ciągnik na bok. Na szczęście nie doszło do tragedii. 45- latek wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Został zabrany do szpitala.

Lekkomyślny kierowca musi się teraz liczyć z poważnymi konsekwencjami. Grozi mu wysoka grzywna, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet kara więzienia.

Rolnik przyduszony przyczepą rolniczą

Reagujmy, kiedy widzimy, gdy za kierownicę wsiada nietrzeźwy. Czasami wystarczy jeden telefon, by nie doszło do tragedii, w której mogą ucierpieć niewinne osoby.

Źródło i fot.: KPP w Myszkowie

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × trzy =

Zapisz się i Zaprenumeruj nasz Newsletter

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,873ObserwującyObserwuj
7,080SubskrybującySubskrybuj

Pijany traktorzysta zakleszczony pod traktorem

Szybka pomoc policjantów z posterunku w Kadzidle oraz ratowników medycznych uratowała życie traktorzyście, który w Jazgarce wjechał do rowu i został przygnieciony przez ciągnik...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE