POLAGRA-PREMIERY 2016. Najnowocześniejsza technologia dla rolnictwa

Sezon spotkań dla rolników w 2016 roku otworzą Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, które odbędą się w stolicy Wielkopolski w dniach 21-24 stycznia. Targi POLAGRA-PREMIERY zagoszczą w Poznaniu już po raz szósty.

 

\"rolnictwo\"

 

Telewizja Interaktywna AgroNews jest patronem medialnym Targów.

POLAGRA-PREMIERY odbywające się w cyklu dwuletnim to przede wszystkim miejsce światowych premier na polskim rynku. Swoją ofertę zaprezentują firmy z europejskiej czołówki, które przedstawią setki nowych pozycji asortymentowych. Podczas Targów zostaną zaprezentowane doskonałe jakościowo i funkcjonalnie maszyny, sprzęt i narzędzia rolnicze odpowiednio dopasowane do potrzeb właścicieli gospodarstw, które sprawią, że codzienna praca stanie się bardziej komfortowa i bezpieczna. Wśród wystawców znajdą się producenci i dystrybutorzy nawozów, nasion i środków do ochrony roślin. Ekspozycję dopełnią pasze, dodatki paszowe, wyposażenie serwisów maszyn rolniczych, sprzęt zootechniczny i weterynaryjny. Podczas Targów można będzie spotkać także przedstawicieli prasy branżowej, związki i stowarzyszenia.

Zgłoś udział do 15 października

Dla firm z branży rolniczej udział w Targach POLAGRA-PREMIERY to ważna część strategii komunikacji z klientami. Liderzy z sektora rolniczego potwierdzili już swoją obecność na tym niezwykle ważnym wydarzeniu. – Możemy mówić o silnej reprezentacji producentów i dystrybutorów z całego świata, która będzie obecna na Targach – zapewnia Jakub Patelka, dyrektor projektu – Więcej szczegółów na temat listy wystawców podamy już niedługo. 15 października mija termin zgłoszeń, który gwarantuje promocyjne warunki uczestnictwa  – dodaje.

Obowiązkowe punkty programu

Zwiedzanie ekspozycji najlepiej będzie rozpocząć od absolutnych nowości oraz asortymentu, który zostanie wyróżniony prestiżową nagrodą targową – Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dodatkowo na specjalnie zaaranżowanej przestrzeni prezentowane będą artykuły z zakresu hodowli zwierząt m.in. wyposażenie stanowisk dla zwierząt, urządzeń do dojenia czy wstępnej obróbki mleka. Wymienione atrakcje to tylko kilka z przewidzianych przez organizatorów magnesów, które mają przyciągnąć odwiedzających. Najważniejszym punktem programu będzie AGRO VIP NIGHT. – Druga odsłona ekskluzywnej gali, podczas której innowacyjne rozwiązania dla rolnictwa zaprezentują czołowi liderzy branży, przyćmi wydarzenie jakie miało miejsce podczas Targów w 2014 roku – zapewnia Jakub Patelka. Wielką zaletą udziału w czterodniowym spotkaniu będzie również możliwość przekonania się o najważniejszych zaletach prezentowanych produktów. Dopełnieniem Targów będzie bogaty program merytoryczny, podczas którego przedstawiciele branży rolniczej będą mogli poszerzyć wiedzę i kwalifikację.

Targi napędzi bogaty program

POLAGRA-PREMIERY to prawdziwa rewia wydarzeń towarzyszących. Podstawą do spotkań biznesowych są naturalnie stoiska wystawców. Jednak wykłady, szkolenia
i konferencje również staną się miejscem bezpośrednich rozmów i nawiązania nowych kontaktów.  Liczne wydarzenia towarzyszące Targom z pewnością pomogą utrzymać znakomite relacje. Umożliwią również zapoznanie się z nowymi regulacjami czy zmianami zachodzącymi w przepisach mającymi wpływ na kierunek prowadzonych inwestycji.  Podczas paneli dyskusyjnych specjaliści z branży nie tylko podzielą się swoją wiedzą, ale i zaproszą do debaty na temat problemów i wyzwań ważnych dla branży rolniczej.
 

\"rolnictwo\"

Wsparcie od stowarzyszeń branżowych

Styczniowe Targi POLAGRA-PREMIERY będą największym wydarzeniem, które wskaże kierunki rozwoju branży rolniczej na kolejny rok i wyznaczy nowe trendy. – Imponującą pozycję Targów POLAGRA-PREMIERY dostrzegają związki i stowarzyszenia z branży rolniczej, które objęły wydarzenie swoim patronatem oraz angażują się w tworzenie programu merytorycznego – tłumaczy Jakub Patelka. Do tej pory Targi POLAGRA-PREMIERY zostały objęte patronatem branżowym przez Krajową Radę Izb Rolniczych, Polską Federację Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Polski Związek Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej „POLSUS”, Krajowe Zrzeszenie Producentów Rzepaku
i Roślin Białkowych, Krajową Federację Producentów Zbóż, Wielkopolską Izbę Rolniczą, Federację Branżowych Związków Producentów Rolnych, Krajowy Związek Plantatorów Buraka Cukrowego oraz Federację Związków Producentów-Dzierżawców i Właścicieli Rolnych.

Bezpłatne wejściówki dla profesjonalistów

Dla właścicieli gospodarstw i gruntów rolnych oraz hodowców, którzy odwiedzą Poznań i wezmą udział w Targach, organizatorzy przygotowali bilety wstępu, który po rejestracji on-line na mtp24.pl będą bezpłatne. Zaproszenia na POLAGRA-PREMIERY zostaną przekazane placówkom regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Ośrodkom Doradztwa Rolniczego, oddziałom Kas Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, regionalnym dealerom, a także związkom branżowym. – Podczas Targów zapewniamy pomoc w organizacji przyjazdu dla grup i noclegów w hotelach oraz wiedzę z zakresu możliwości spędzania wolnego czasu po pracowitym dniu na Targach – pointuje Jakub Patelka.

Więcej na www.polagra-premiery.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Video thumbnail
Informator Agronomiczny: Wszystko o nawożeniu wiosennym
22:34
Video thumbnail
Jak poprawić tolerancję roślin na stres oksydacyjny?
05:03
Video thumbnail
Działania prewencyjne Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w 2020 roku
05:28
Video thumbnail
Wyzwania na rynku mięsa
01:14:08
Video thumbnail
Owoce, hit eksportowy?
01:26:53
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #5
59:34
Video thumbnail
Rolnictwo zrównoważone wpływa na ekonomikę gospodarstw
07:03
Video thumbnail
Nowości w odmianach kukurydzy od Syngenta
05:22
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #4
01:00:26
Video thumbnail
Zbiór kukurydzy na kiszonkę 2020
04:11
Video thumbnail
Uroczyste wręczenie "Znaku Bezpieczeństwa KRUS"
04:59
Video thumbnail
Wirtualne Dni Kukurydzy PROCAM
56:30
Video thumbnail
Podsumowanie Konkursu dla dzieci: Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!
03:14
Video thumbnail
Wirtualne Dni Warzyw PROCAM
01:00:03
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #3
01:02:05
Video thumbnail
Rekordowe plony pszenicy ozimej - Rekord Polski 2020
07:29
Video thumbnail
Ślimaki w uprawie rzepaku - wrześniowy PROCAM Alert Extra
01:53
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #2
44:53
Video thumbnail
Żniwa już za Wami? Pamiętajcie by dobrze zagospodarować słomę
05:00
Video thumbnail
PROCAM Cup - treningi 2020
02:12
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #1
50:56
Video thumbnail
dr Aleksandra Hadzik, prezes KRUS apeluje o zachowanie bezpieczeństwa podczas żniw!
01:22
Video thumbnail
Jak rolnik powinien zabezpieczyć gospodarstwo by spać spokojnie?
03:23
Video thumbnail
Doglebowa czy nalistna? Ochrona herbicydowa rzepaku ozimego
14:54
Video thumbnail
KRUS zainaugurowała Strategię „Wizja Zero” w sektorze rolniczym w Polsce w 2020 r.
08:01
Video thumbnail
Ziemniaki pod najlepszą ochroną w PROCAM Alert
08:56
Video thumbnail
Ruszyła druga edycja konkursu filmowego dla młodzieży "Moja Wizja Zero"
02:04
Video thumbnail
Prof. Andrzej Kowalski przewodniczącym Kapituły Konkursu - Plebiscytu AgroWybór 2020
01:40
Video thumbnail
Zielony ład - szansa czy wyzwanie dla polskiego rolnictwa?
04:24
11,169FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
3,536ObserwującyObserwuj
5,440SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE