Ponad 200 kilogramów narkotyków w gospodarstwie. Olbrzymie laboratorium zlikwidowane

Laboratorium, w którym odbywała się produkcja narkotyków syntetycznych ustalili kryminalni z KWP w Lublinie. W pomieszczeniach gospodarczych na prywatnej posesji na Podlasiu policjanci zabezpieczyli ponad 200 kilogramów substancji w procesie krystalizacji klefedronu. Na miejscu zatrzymany został 41 – letni mieszkaniec gm. Zambrów, któremu grozi teraz do 20 lat więzienia.

Ponad 200 kilogramów narkotyków w gospodarstwie. Olbrzymie laboratorium zlikwidowane

Zabezpieczono ponad 200 kilogramów narkotyków

Działania policjantów z komendy wojewódzkiej były realizowane na podstawie własnej informacji dotyczącej produkcji syntetycznych katynonów na terenie gm. Zambrów w woj. Podlaskim. W pomieszczeniach gospodarczych kryminalni ujawnili laboratorium z dwoma reaktorami i zabezpieczyli ponad 200 kilogramów substancji w procesie krystalizacji klefedronu. Znaczna część nielegalnego towaru znajdowała się w lodówkach.

W domu na terenie posesji ujawnili ponad 800 gramów gotowego narkotyku. Na miejscu zatrzymany został 41 – letni mieszkaniec gm. Zambrów. Mężczyzna usłyszał już zarzut wytwarzania znacznych ilości środków odurzających, za co ustawa o przeciwdziałaniu narkomani przewiduje karę do 20 lat pozbawienia wolności.

nadkomisarz Andrzej Fijołek
Rzecznik Prasowy
Komendanta Wojewódzkiego Policji
Fot.: Policja Lubelska

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Rolnictwo regeneratywne

Rolnictwo regeneratywne to podejście do rolnictwa, które koncentruje się na regeneracji i wzmocnieniu zdrowia ekosystemu rolniczego, w tym gleby, wody, roślin, zwierząt i ludzi....
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics