Potężna Valtra wjechała w osobówkę, a ta w 15-letniego rowerzystę!

3 października doszło do zderzenia rolniczego z osobówką. Uderzenie było na tyle silne, że ofiarą wypadku stał się także 15-letni rowerzysta, który znajdował się na przejściu dla pieszych.

Potężna Valtra wjechała w osobówkę, a ta w 15-letniego rowerzystę!

3 października przed godz. 17:00 w Powierciu przed przejściem dla pieszych doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z samochodem osobowym. W wyniku tego zdarzenia potrącony został również 15-letni rowerzysta znajdujący się na pasach. Obecnie policjanci zajmują się szczegółowym wyjaśnieniem wszystkich okoliczności tego zdarzenia. Kierowcy oraz rowerzysta byli trzeźwi.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas. Przestrzeganie przepisów drogowych i obowiązujących ograniczeń prędkości pomaga zapobiegać wypadkom i chroni życie wszystkich uczestników ruchu drogowego -apelują policjanci z KPP w Kole.

Źródło i fot.: KPP Koło

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zakup i montaż silosów w ramach KPO: Ruszyły konsultacje społeczne

Resort rolnictwa zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych w zakresie projektu zmiany rozporządzenia MRiRW wydłużającego termin realizacji przedsięwzięć dotyczących zakupu i montażu silosów w...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics