Przyczepa przygniotła rolnika. Tragedia w gospodarstwie

Do tragicznego wypadku doszło w gospodarstwie w Wielkopolsce. Mężczyzna został przygnieciony przez przyczepę transportową i poniósł śmierć na miejscu.

Przyczepa przygniotła rolnika. Śmierć na miejscu
Przyczepa przygniotła rolnika. Śmierć na miejscu

Do dramatycznego wypadku doszło 22 lipca przed godziną 13:00. Do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie (SK KP) wpłynęło zgłoszenie dot. przygniecenia mężczyzny przez przyczepę transportową w miejscowości Siemianowo (gm. Łubowo).

Zgon na miejscu

Dyżurny SK KP na miejsce zdarzenia zadysponował siły i środki z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Gnieźnie (GBA-Rt 2,5/25, SLRr), Ochotniczych Straży Pożarnych z Łubowa (GCBA-Rt 5/32), Lednogóry (GBA-Rt 2,5/20) oraz Pobiedzisk (GBA-Rt 2,5/16, powiat poznański). Powiadomiono również Policję i Zespół Ratownictwa Medycznego (ZRM). Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastano przygniecionego mężczyznę przez  znajdującą się w pomieszczeniu garażowym przyczepę transportową. Przybyły równocześnie ze strażakami ZRM stwierdził zgon osoby poszkodowanej. W związku z powyższym działania zastępów straży pożarnej ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia. Policja wezwała prokuratora oraz koronera.

Przyczepa przygniotła rolnika. Śmierć na miejscu
Przyczepa przygniotła rolnika. Śmierć na miejscu

Po zakończeniu czynności służbowych przez powyższe służby, strażacy uwolnili ciało denata spod przyczepy za pomocą narzędzi hydraulicznych. W działaniach udział brało 22  strażaków.

Źródło i fot.: KP PSP w Gnieźnie

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zmiany w sposobie naliczania czynszów dzierżawnych KOWR

W odpowiedzi liczne krytyczne sygnały napływające od rolników w sprawie zmiany w sposobie naliczania czynszów dzierżawnych KOWR od 1 stycznia 2024 r. Zarząd Wielkopolskiej Izby Rolniczej...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics