Pylący problem

Pył i kurz są nieodłącznymi elementami prac budowlanych. Jak się ich skutecznie pozbyć? Serwis www.budnet.pl sugeruje użycie odkurzacza kompaktowego. "To niewielkie urządzenie jest przeznaczone do najcięższych prac z najtrudniejszymi odpadami, takimi jak pyły szlifierskie, wiertnicze lub drzewne. Zalegające w całym domu resztki tynku czy gipsu są nie lada wyzwaniem dla tradycyjnej miotły lub ścierki, odkurzacz IS-Compact marki Starmix poradzi zaś sobie z nimi bez trudu.

Znane i cenione odkurzacze przemysłowe marki Starmix serii IS zostały poddane technologicznym modyfikacjom, na skutek których powstała seria nowych odkurzaczy kompaktowych IS – Compact.

Odmienione urządzenie, dzięki poprawionej konstrukcji, zyskało jeszcze lepszą funkcjonalność i elegancki wygląd. Warto jednak podkreślić, że pomimo zmniejszenia rozmiaru urządzeń z serii IS, parametry pracy takie jak przepływ powietrza oraz podciśnienie pozostały niezmienione. Kompaktowe wydanie odkurzaczy przemysłowych marki Starmix to wciąż synonim komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, ale przede wszystkim dbałość o higienę miejsca pracy i naszego domu. Seria IS – Compact składa się z dwóch modeli ISC ARD-1425 EWS oraz ISC ARD-1450 EWS, które różnią się od siebie pojemnością zbiornika (odpowiednio 25 oraz 50 litrów), a także wymiarami. W obu odkurzaczach winylowy przewód zasilający zastąpiono gumowym. Zmiana izolacji uodporniła przewód na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, a także poprawiła jego elastyczność. W mniejszym, 25-litrowym modelu zmieniona została konstrukcja zbiornika, która wpłynęła na obniżenie środka ciężkości.

Dzięki takiemu rozwiązaniu stał się on bardziej stabilny, a także łatwiej go przemieścić. Dodatkowo każdy typ odkurzaczy Starmix z serii ISC został wyposażony w akcesoria usprawniające działanie odkurzacza. Wąż ssący, uchwyt ssący oraz przedłużka ze stali nierdzewnej czy dysza szczelinowa to elementy pozwalające otworzyć nowe możliwości użytkowania odkurzacza, a także poszerzające wachlarz wykonywanych prac.
 
Seria IS – Compact idealnie sprawdza się podczas czyszczenia powierzchni w trakcie lub po zakończeniu prac remontowo – budowlanych. Jedną z ważniejszych zalet modeli IS marki Starmix jest możliwość podłączenia rury odkurzacza bezpośrednio do konkretnego elektronarzędzia, czy to w warsztacie rzemieślniczym, firmie remontowo – budowlanej, w domu, na budowie czy też w zakładzie przemysłowym. Odkurzacze te są przystosowane i wykorzystywane do pracy ze szlifirką, wiertarką i bruzdownicą. Podczas wiercenia, piłowania czy szlifowania wytwarzane są różnego rodzaju pyły, które przy pomocy odkurzaczy IS – Compact firmy Starmix są absorbowane bezpośrednio z powietrza lub z podłączonego elektonarzędzia.  Nowe modele odkurzaczy Starmix zostały przystosowane do pracy na sucho i na mokro, dzięki czemu sprzątanie jest o wiele szybsze i prostsze. Warto podkreślić, że odkurzacze Starmix IS – Compact zostały wyposażone w automatyczny otrząsacz filtra, który czyści go za pomocą impulsów elektromagnetycznych. To zaawansowane technologicznie rozwiązanie zapewnia bezobsługową i komfortową obsługę odkurzaczy podczas współpracy z odpowiednimi elektronarzędziami.
 

Wszystkie modele z kompaktowej linii IS – Compact marki Starmix cechuje sprawdzona i wysoce skuteczna technologia filtracji oparta o niezawodny, pofałdowany filtr wykonany z poliestru, wykazujący duży stopień zatrzymywania pyłów. Materiał, z którego został wykonany filtr powoduje, że jest on wielokrotnego użytku. Można go prać i suszyć, bez obawy utraty jego właściwości. Łagodny rozruch urządzenia oraz płynne wyłączania przedłużają żywotność odkurzacza. Co więcej pełna kontrola siły ssania podczas pracy powoduje, że oczyszczanie zabrudzonych powierzchni jest bezpieczne i komfortowe.

Panujący bałagan, wszechobecny pył czy odpady budowlane trudno usunąć jednokrotnym zamiataniem czy zmywaniem podłogi. Z pomocą przychodzą odkurzacze przemysłowe IS-Compact marki Starmix, które dzięki możliwości współpracy z wykorzystywanymi podczas remontu elektronarzędziami ograniczą poremontowy nieład. Nowi kompaktowi specjaliści od usuwania odpadów budowlanych spod znaku sprawdzonej niemieckiej marki Starmix pozbędą się wszelkich nieczystości przy niewielkich nakładach siły". Teraz sprzątanie, związane z pracami budowlanymi będzie wyłącznie przyjemnością

Redakcja AgroNews
fot. sxc.hu

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Video thumbnail
Informator Agronomiczny: Wszystko o nawożeniu wiosennym
22:34
Video thumbnail
Jak poprawić tolerancję roślin na stres oksydacyjny?
05:03
Video thumbnail
Działania prewencyjne Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w 2020 roku
05:28
Video thumbnail
Wyzwania na rynku mięsa
01:14:08
Video thumbnail
Owoce, hit eksportowy?
01:26:53
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #5
59:34
Video thumbnail
Rolnictwo zrównoważone wpływa na ekonomikę gospodarstw
07:03
Video thumbnail
Nowości w odmianach kukurydzy od Syngenta
05:22
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #4
01:00:26
Video thumbnail
Zbiór kukurydzy na kiszonkę 2020
04:11
Video thumbnail
Uroczyste wręczenie "Znaku Bezpieczeństwa KRUS"
04:59
Video thumbnail
Wirtualne Dni Kukurydzy PROCAM
56:30
Video thumbnail
Podsumowanie Konkursu dla dzieci: Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!
03:14
Video thumbnail
Wirtualne Dni Warzyw PROCAM
01:00:03
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #3
01:02:05
Video thumbnail
Rekordowe plony pszenicy ozimej - Rekord Polski 2020
07:29
Video thumbnail
Ślimaki w uprawie rzepaku - wrześniowy PROCAM Alert Extra
01:53
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #2
44:53
Video thumbnail
Żniwa już za Wami? Pamiętajcie by dobrze zagospodarować słomę
05:00
Video thumbnail
PROCAM Cup - treningi 2020
02:12
Video thumbnail
Informator Agronomiczny #1
50:56
Video thumbnail
dr Aleksandra Hadzik, prezes KRUS apeluje o zachowanie bezpieczeństwa podczas żniw!
01:22
Video thumbnail
Jak rolnik powinien zabezpieczyć gospodarstwo by spać spokojnie?
03:23
Video thumbnail
Doglebowa czy nalistna? Ochrona herbicydowa rzepaku ozimego
14:54
Video thumbnail
KRUS zainaugurowała Strategię „Wizja Zero” w sektorze rolniczym w Polsce w 2020 r.
08:01
Video thumbnail
Ziemniaki pod najlepszą ochroną w PROCAM Alert
08:56
Video thumbnail
Ruszyła druga edycja konkursu filmowego dla młodzieży "Moja Wizja Zero"
02:04
Video thumbnail
Prof. Andrzej Kowalski przewodniczącym Kapituły Konkursu - Plebiscytu AgroWybór 2020
01:40
Video thumbnail
Zielony ład - szansa czy wyzwanie dla polskiego rolnictwa?
04:24
11,174FaniLubię
4,567ObserwującyObserwuj
3,520ObserwującyObserwuj
5,420SubskrybującySubskrybuj

Solidne wyniki finansowe Grupy Azoty pomimo pandemii

Grupa Azoty odnotowała w 2020 roku skonsolidowane przychody ze sprzedaży wynoszące 10,5 mld zł i wynik EBITDA w wysokości 1,3 mld zł, osiągając marżę...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE