Rabaty dla rolników na maszyny i paliwo tylko z kartą Agrar Pekao

Karta Agrar debetowa i kredytowa  to kolejny produkt Banku Pekao S.A. skierowany do sektora rolno-spożywczego, dla rolników i przedsiębiorców ale również dla ich rodzin.

Karty debetowe wydawane są do rachunków firmowych, które w Banku Pekao posiada rolnik, firmy z sektora rolno-spożywczego, a także do kont osobistych. Pozwalają one na regulowanie wydatków w ramach wolnych środków na koncie.

Z kolei kredytowe karty Agrar Pekao umożliwiają wykonywanie transakcji bezgotówkowych oraz wypłacanie gotówki w ramach przyznanej dla danej karty limitu kredytowego.

 

Jak zaznacza dyrektor Bartosz Wasilewski: „Jest to produkt innowacyjny. Staraliśmy się zaprojektować go tak, by odpowiadał zarówno na potrzeby rolników ale z drugiej strony żeby wykorzystywał moc i potencjał naszej organizacji".

Karty Agrar od Banku Pekao to unikatowe rozwiązanie dla osób i firm prowadzących działalność rolniczą. Posiadacze karty mogą korzystać ze zniżek takich firm jak: Ciech, Orlen, Ursus, wydawnictwo PWR, MB Motors – dealera Mercedes-Benz oraz biura podróży Grecos. "Tańsze będzie również kupowanie zwykłych rzeczy w sklepach ponieważ do tej karty proponujemy bardzo bogaty program rabatowy naszego sztandarowego produktu Galeria Rabatów" – dodaje dyrektor.

Na stronie internetowej www.agrarkartapekao.pl znajduje się spis wszystkich punktów, które oferują zniżki dla posiadaczy takiej karty. Jak dodaje Wasilewski: „Otrzymanie karty jest bardzo proste ponieważ jest standardowym produktem dodawanym do konta we wszystkich naszych oddziałach”.

Warte odnotowania jest również to, że wszyscy posiadacze kart debetowych Pekao mogą bezpłatnie wypłacać pieniądze z 1,8 tys. bankomatów w kraju jak i 17 tys. bankomatów w Grupie UniCredit.

Dodatkowo jeżeli rolnik lub firma rolna, zdecydują się na kartę debetową Agrar do rachunku firmowego, będą mogli bez prowizji wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w miejscowościach, w których nie ma bankomatu Banku Pekao.

Redakcja AgroNews

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Kukurydza – zabezpieczenie materiału siewnego

Okres jesienno-zimowy to tradycyjnie czas analiz, podsumowań oraz podejmowania decyzji dotyczących sposobu prowadzenia upraw w kolejnym sezonie. Niezadowalająca rentowność Nie lada zagwozdkę mają producenci kukurydzy. Rok...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics