Raporty Infopole – solidna dawka wiedzy z pola!

Ruszyły wiosenne raporty o sytuacji na polach w całej Polsce. Syngenta zachęca do wnikliwego śledzenia raportów Infopole dotyczących stanu upraw i występowaniu szkodników czy chorób.

Raporty Infopole
Raporty Infopole

Informacje o zagrożeniach będą spływać z aż kilkudziesięciu punktów pomiarowych rozmieszczonych równomiernie na terenie kraju. Dzięki temu oraz proponowanym rozwiązaniom będzie można szybko zareagować na rozwijającą się sytuację na polach.

Komunikaty będą dostępne zarówno na stronie internetowej Infopole jak i w formie aplikacji mobilnej mojeINFOPOLE. To właśnie dzięki możliwościom, jakie dają najnowsze technologie, lustracja pól możliwa jest bez wychodzenia z domu i na niespotykaną wcześniej skalę. Jest to szczególnie ważne w kontekście trwającej dalej pandemii.

Dodatkowo, od tego roku firma Syngenta oferuje możliwość otrzymywania raportów wraz z komentarzem specjalistów bezpośrednio naadres mail! Wystarczy zarejestrować się na stronie www.infopole.pl!

Aplikacja mobilna moje Raporty INFOPOLE dostępna jest w Google Play i App Store.

Źródło: Syngenta

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

siedemnaście − dwanaście =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,895ObserwującyObserwuj
7,660SubskrybującySubskrybuj

W Generali Agro bon do Biedronki za ubezpieczenie gospodarstwa rolnego

Od 1 grudnia Generali Agro kontynuuje działania na rzecz zachęcenia rolników do ubezpieczania się. Klienci, którzy do końca roku po raz pierwszy ubezpieczą w Generali...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE