ROCAM CUP 2021 – Zwycięzcy turnieju na meczu Polska – San Marino

Zwycięzcy turnieju zorganizowanego w ramach rozgrywek PROCAM CUP 2021 oglądali na żywo mecz Polska – San Marino.  Wygrani, czyli drużyna AP Champions Ryjewo doświadczyli także oficjalnego pożegnania bramkarza Łukasza Fabiańskiego, który został zmieniony w trakcie drugiej połowy.

ROCAM CUP 2021 – Zwycięzcy turnieju AP Champions Ryjewo na meczu Polska – San Marino
ROCAM CUP 2021 – Zwycięzcy turnieju AP Champions Ryjewo na meczu Polska – San Marino

Zawodnicy z Ryjewa doświadczyli oficjalnego pożegnania bramkarza Łukasza Fabiańskiego, który został zmieniony w trakcie drugiej połowy.

Wielka wygrana reprezentacji wzbudziła zapał wśród bohaterów z Ryjewa do dalszych treningów i gry zespołowej w kolejnych turniejach piłkarskich.

Tak jak drużyna Reprezentacji Polski wygrała z San Marino, równie dzielnie w eliminacjach walczyła drużyna z pomorskiego Ryjewa, która pokonała wszystkich uczestników turnieju PROCAM CUP 2021.

Należy nadmienić, iż PROCAM CUP to największy w kraju turniej dla dzieci z małych miejscowości i wsi związany z PZPN „Piłka Dla Wszystkich”,

V jubileuszowa edycja PROCAM CUP

PROCAM CUP obchodzi już V jubileuszową edycję, a w tegorocznych rozgrywkach wzięło udział ponad tysiąc młodych piłkarek i piłkarzy z 42 drużyn z całej Polski.

Dla przypomnienia, finał PROCAM CUP miał miejsce nad samym morzem w Ustce, a zwycięzcami finału turnieju była wspomniana drużyna z województwa pomorskiego: AP Champions Ryjewo.

Tegoroczne turnieje eliminacyjne odbyły się w Karlinie (woj. zachodniopomorskie), Gostyniu (woj. wielkopolskie), Środzie Śląskiej (woj. dolnośląskie), Ciechocinku (woj. kujawsko-pomorskie), Ryjewie (woj. pomorskie), Łańcucie (woj. podkarpackie) oraz Nowych Proboszczewicach (woj. mazowieckie).

Firma PROCAM działa w polskim sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego. Działalność firmy obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych, wymianę barterową, skup płodów rolnych oraz sprzedaż i dystrybucję: środków ochrony roślin, nawozów i biostymulatorów, materiału siewnego roślin uprawnych.

Firma BASF to światowy producent środków ochrony roślin, oferując rolnikom kompleksowe rozwiązania w ochronie fungicydowej, herbicydowej, insektycydowej oraz w zwalczaniu szkodników.

Wszelkie informacje na temat turnieju PROCAM CUP 2021 dostępne na stronie www.procamcup.pl.

Źródło: PROCAM

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

cztery × dwa =

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,899ObserwującyObserwuj
7,280SubskrybującySubskrybuj

Dopłaty bezpośrednie i płatności obszarowe: 3,2 mld zł na kontach rolników

18 października ruszyła wypłata zaliczek na poczet płatności bezpośrednich i obszarowych z PROW za 2021 r. Przebiega ona bardzo sprawnie. - W pierwszym tygodniu...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE