Advertisement

ROCAM CUP 2021 – Zwycięzcy turnieju na meczu Polska – San Marino

Zwycięzcy turnieju zorganizowanego w ramach rozgrywek PROCAM CUP 2021 oglądali na żywo mecz Polska – San Marino.  Wygrani, czyli drużyna AP Champions Ryjewo doświadczyli także oficjalnego pożegnania bramkarza Łukasza Fabiańskiego, który został zmieniony w trakcie drugiej połowy.

ROCAM CUP 2021 – Zwycięzcy turnieju AP Champions Ryjewo na meczu Polska – San Marino
ROCAM CUP 2021 – Zwycięzcy turnieju AP Champions Ryjewo na meczu Polska – San Marino

Zawodnicy z Ryjewa doświadczyli oficjalnego pożegnania bramkarza Łukasza Fabiańskiego, który został zmieniony w trakcie drugiej połowy.

Wielka wygrana reprezentacji wzbudziła zapał wśród bohaterów z Ryjewa do dalszych treningów i gry zespołowej w kolejnych turniejach piłkarskich.

Tak jak drużyna Reprezentacji Polski wygrała z San Marino, równie dzielnie w eliminacjach walczyła drużyna z pomorskiego Ryjewa, która pokonała wszystkich uczestników turnieju PROCAM CUP 2021.

Należy nadmienić, iż PROCAM CUP to największy w kraju turniej dla dzieci z małych miejscowości i wsi związany z PZPN „Piłka Dla Wszystkich”,

V jubileuszowa edycja PROCAM CUP

PROCAM CUP obchodzi już V jubileuszową edycję, a w tegorocznych rozgrywkach wzięło udział ponad tysiąc młodych piłkarek i piłkarzy z 42 drużyn z całej Polski.

Dla przypomnienia, finał PROCAM CUP miał miejsce nad samym morzem w Ustce, a zwycięzcami finału turnieju była wspomniana drużyna z województwa pomorskiego: AP Champions Ryjewo.

Tegoroczne turnieje eliminacyjne odbyły się w Karlinie (woj. zachodniopomorskie), Gostyniu (woj. wielkopolskie), Środzie Śląskiej (woj. dolnośląskie), Ciechocinku (woj. kujawsko-pomorskie), Ryjewie (woj. pomorskie), Łańcucie (woj. podkarpackie) oraz Nowych Proboszczewicach (woj. mazowieckie).

Firma PROCAM działa w polskim sektorze dystrybucji środków ochrony roślin oraz doradztwa agronomicznego. Działalność firmy obejmuje doradztwo z zakresu uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych, wymianę barterową, skup płodów rolnych oraz sprzedaż i dystrybucję: środków ochrony roślin, nawozów i biostymulatorów, materiału siewnego roślin uprawnych.

Firma BASF to światowy producent środków ochrony roślin, oferując rolnikom kompleksowe rozwiązania w ochronie fungicydowej, herbicydowej, insektycydowej oraz w zwalczaniu szkodników.

Wszelkie informacje na temat turnieju PROCAM CUP 2021 dostępne na stronie www.procamcup.pl.

Źródło: PROCAM

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,942ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Drukowana żywność to już nie fantastyka naukowa, ale konsumencka przyszłość

Naukowcy pracują nad nowymi zastosowaniami druku 3D do produkcji żywności. „W niektórych aspektach to z pewnością nasza konsumencka przyszłość” - uważa prof. dr hab....

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE