Rolnicy ruszają z gnojowicą na granicę. Chcą odstraszyć migrantów!

Rolnicy z  Ogólnopolskiego Oddolnego Protestu Rolników pomogą funkcjonariuszom Straży Granicznej w obronie granic. Zapowiadają, że będą systematycznie przywozić gnojowice na tereny przygraniczne aby odstraszyć uchodźców, głównie muzułmanów, dla których świnia to zwierzę nieczyste.

Rolnicy żywią, ale bronić też będą

Straż graniczna jest coraz mocniej atakowana przez migrantów- Zobaczcie w jakich czasach żyjemy. Żołnierz na granicy nie może oddać strzału, a policja w Warszawie jak najbardziej może strzelać do rolników gumowymi kulami i może ich pałować. Jak mamy funkcjonować, jak żyć? W jakim państwie my żyjemy? – mówi Hubert Ojdana z organizacji Oddolny Ogólnopolski Protest Rolników w opublikowanym w social mediach filmie.

Rolnicy wspierają Straż Graniczną

– Od dawna na granicy polsko-białoruskiej trwa kryzys uchodźczy. Na naszą granicę kierowane są hordy ludzi, którzy stanowią dla nas realne zagrożenie. To często mężczyźni w kwiecie wieku. My rolnicy, szczególnie ci, którzy mają pola przy granicy białoruskiej, ściśle współpracujemy z funkcjonariuszami Straży Granicznej, policji i z wojskiem. Często pomagamy im informując ich gdzie są ci imigranci. To właśnie ci odważni ludzie ryzykują życiem żeby bronić naszego bezpieczeństwa – Podkreśla Hubert Ojdana.

Ojdana: Systematycznie będziemy polewać świńską gnojowicą tereny pasów przygranicznych

– Tylko straż graniczna i rolnicy oraz mieszkańcy przygranicznych miejscowości wiedzą jak silna jest nasza współpraca i jak ogromnym jesteśmy dla siebie wsparciem. Niestety nasi, bo tak traktujemy funkcjonariuszy Straży Granicznej, są coraz mocniej atakowani. Nie będziemy dłużej czekać aż ktoś zrobi z tym porządek. Sami włączamy się w obronę naszych granic. Systematycznie będziemy polewać świńską gnojowicą tereny pasów przygranicznych. Wykorzystując nasz sprzęt zawsze będziemy wspierać naszych funkcjonariuszy, którzy ryzykują życie dla naszego bezpieczeństwa. Rolnicy żywią, ale bronić też będą – zapowiada Oddolny Ogólnopolski Protest Rolników.

Na rolników jak zawsze można liczyć! 16 czerwca w Hajnówce zaplanowali także przemarsz oddający hołd żołnierzowi, który zginął pchnięty nożem przez migranta gdy bronił granicy.

AM/Redakcja AgroNews
Źródło: FB OOPR

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics