Samochód osobowy wjechał w zaprzęg konny

Samochód osobowy na litewskich blachach wjechał w zaprzęg konny. Woźnica z podejrzeniem złamań nogi i żeber trafił do szpitala.

Samochód osobowy wjechał w zaprzęg konny

„W dniu 17.07.2022 r. o godz. 17:43 Dyżurny Operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego w Zakopanem odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze do Morskiego Oka, nie dostając dokładnej lokalizacji zdarzenia. Zastęp z JRG Zakopane, jadąc drogą Oswalda Balzera odnalazł przedmiotowe zdarzenia w okolicach Brzezin. W wyniku rozpoznania ustalono, że poszkodowany został woźnica pojazdu konnego, w którego wjechał samochód osobowy na Litewskich rejestracjach, którym podróżowała rodzina z dwójką dzieci” –  relacjonuje st. kpt. Klecha Rafał.

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez odpowiednie ustawienie samochodu z włączoną sygnalizacją świetlną oraz rozstawieniu stożków ostrzegawczych, udzieleniu medycznych czynności ratowniczych osobie poszkodowanej z podejrzeniem złamań nogi i żeber, a następnie przekazaniu mężczyzny zespołowi Ratownictwa Medycznego. Wprowadzono ruch wahadłowy do czasu zakończenia czynności przez Policję.

Źródło i fot.: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Inflacja stopuje. NBP podał najnowsze dane

Jak podał Narodowy Bank Polski w lipcu 2022 r. inflacja po wyłączeniu cen żywności i energii wyniosła 9,3 proc. r/r. Wskaźnik CPI w analizowanym...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
4,548ObserwującyObserwuj
4,190SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE