Śmiertelny wypadek na DK50 podczas wyprzedzania ciągnika siodłowego z naczepą

Próba wyprzedzenia ciągnika zakończyła się śmiercią 79-latki jadącej samochodem osobowym na drodze krajowej nr 50. – Chciałbym zaapelować z tego miejsca do kierowców, żeby zdjęli nogę z gazu – powiedział sierż. szt. Patryk Domarecki z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Śmiertelny wypadek na DK50 podczas wyprzedzania ciągnika siodłowego z naczepą

O godzinie 7.20 w sobotę 6.04 w miejscowości Całowanie (pow. otwocki) doszło do zderzenia trzech pojazdów. Kierująca Skodą podczas wyprzedzania ciągnika siodłowego z naczepą zderzyła się czołowo z fordem i uderzyła w wyprzedzaną naczepę. W wyniku odniesionych obrażeń 79-letnia kierująca Skodą zmarła. Droga była zablokowana a na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Według doniesień „Gazety Wyborczej” kierowcą pojazdu, z którym zderzyła się 79-latka, był 44-letni mężczyzna. Nie odniósł on obrażeń, które wymagałyby pomocy ratowników, a jego życiu i zdrowiu nic nie zagraża. – Chciałbym zaapelować z tego miejsca do kierowców, żeby zdjęli nogę z gazu, ponieważ brawura i nadmierna prędkość często mogą doprowadzić do tragedii – powiedział sierż. szt. Patryk Domarecki z Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Źródło: Miejski Reporter, policja Otwock, Gazeta Wyborcza

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics