Tomasz Nowakowski powołany na Prezesa ARiMR

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski, w towarzystwie podsekretarza stanu Ryszarda Kamińskiego, wręczył dziś Tomaszowi Nowakowskiemu akt powołania na stanowisko Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Nowy Prezes ARiMR był do tej pory pełniącym obowiązki Prezesa ARiMR.

Wręczenie powołania na stanowisko Prezesa ARiMR

Tomasz Nowakowski to absolwent Kolegium Informatyki Stosowanej w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na kierunku Informatyka i ekonometria. Ukończył studia podyplomowe z zakresu analityki biznesowej, inżynierii oprogramowania, a także Executive Master of Business Administration (EMBA) w Apsley Business School-London przy współpracy z Wyższą Szkołą Menedżerską w Warszawie.

Od 18 lat pracuje w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Był pracownikiem Biura Powiatowego ARiMR w Ropczycach oraz Podkarpackiego Oddziału Regionalnego w Biurze Wsparcia Inwestycyjnego. Pełnił funkcję Zastępcy Kierownika Biura Powiatowego w Ropczycach, Zastępcy Dyrektora Podkarpackiego Oddziału Regionalnego ARiMR oraz Zastępcy Prezesa ARiMR. Od 28 sierpnia 2019 roku pełni obowiązki Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Od 29 maja jest powołany na stanowisko Prezesa ARiMR.

Źródło: MRiRW, ARiMR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here