Tragedia na drodze. Olbrzymi ciągnik przejechał po 14-letniej dziewczynce

W sobotę 9 marca ok. godz. 14:00 doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego w Nowym Dworze Bratiańskim (woj. kujawsko-pomorskie). Ciągnik rolniczy uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku uderzenia, z ciągnika wypadł kierowca wraz z pasażerką, po której przejechał cofający się ciągnik. 

Tragedia na drodze. Olbrzymi ciągnik przejechał po 14-letniej dziewczynce

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu tego zdarzenia wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym z beczkowozem z nieustalonych na ten moment przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku uderzenia z ciągnika wypadł kierowca wraz z pasażerką, po której przejechał cofający się ciągnik. Niestety 14-latka – pasażerka ciągnika poniosła śmierć na miejscu.

Tragedia na drodze. Olbrzymi ciągnik przejechał po 14-letniej dziewczynce

Ciągnik z beczkowozem staczając się do tyłu najechał na samochód marki Hyundai. Na miejscu tego tragicznego zdarzenia pracowały wszystkie służby ratunkowe. Pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci, którzy wraz z technikiem kryminalistyki zabezpieczali ślady i wykonywali oględziny miejsca zdarzenia. Przesłuchiwano także świadków. W prowadzonym postępowaniu będą ustalane wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutku wypadku.

Źródło i fot.: KPP Nowe Miasto Lubawskie

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Rozmowy polsko-chińskie w sprawie eksportu polskich produktów rolno-spożywczych do Chin

Sekretarz stanu Jacek Czerniak spotkał się z LYU Weihong, wiceminister Generalnej Administracji Celnej Chińskiej Republiki Ludowej (GACC) – instytucji odpowiedzialnej za dostęp importowanej żywności...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics