Ursus zmasakrowany po zderzeniu z busem

Do zdarzenia doszło w miejscowości Jazowsko (pow. nowosądecki, woj. małopolskie). Samochód dostawczy marki Renault Trafic  zderzył się z ciągnikiem rolniczym Ursus C-330.

Ursus zmasakrowany po zderzeniu z busem
Ursus zmasakrowany po zderzeniu z busem

Do wypadku zadysponowano zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Kadcza oraz OSP Jazowsko.  Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego i traktora.

Ukradli “Ciapka” i porzucili w pokrzywach

Samochód marki Renault Trafic oraz ciągnik rolniczy Ursus C-330 znajdowały się na pasie jezdni blokując go. Ciągnik rolniczy znajdował się na boku. Mężczyzna z Renault opuścił pojazd o własnych siłach i nie uskarżał się na żadne dolegliwości, natomiast mężczyzna z traktora doznał obrażeń i siedział na poboczu – podała Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Poszkodowany rolnik trafił do szpitala

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej do czasu przybycia karetki Pogotowia ratunkowego. W samochodzie Renault odpięto klemy akumulatorów, w Ursusie akumulator znajdował się na poboczu na skutek zderzenia. Dokonano sorpcji oleju silnikowego, który wyciekł z traktora. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Ursus zmasakrowany po zderzeniu z busem
Ursus zmasakrowany po zderzeniu z busem

Osoba poszkodowana została przekazana ratownikom medycznym pogotowia, a następnie przewieziona do szpitala. Na miejscu pozostała Policja oraz zastęp z OSP Jazowsko. Po zakończeniu czynności dochodzeniowych przez policję traktor został zepchnięty na pobocze a jezdnia uprzątnięta z pozostałości powypadkowych. Renault Trafic został zabrany przez lawetę.

Źródło i fot.: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Jak ustrzec się przed zakupem nielegalnych środków ochrony roślin?

Ruszyła szósta edycja wspólnej kampanii edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej, Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, Policji oraz Polskiego Stowarzyszenia Ochrony Roślin przeciwko nielegalnym, w...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics