Uwaga! Skradziono środki ochrony roślin

Skradziono środki ochrony roślin, które mogą stwarzać zagrożenie dla osób, które mają z nimi bezpośredni kontakt – apeluje Komenda Policji w Gdańsku.

Policjanci ze Stogów prowadzą czynności w sprawie włamania do magazynu i kradzieży z wnętrza środków ochrony roślin. Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do magazynu ze środkami ochrony roślin znajdującego się na terenie jednej z firm w Gdańsku. Skierowani na miejsce funkcjonariusze z komendy miejskiej i komisariatu na Stogach wstępnie ustalili, że nieznany sprawca lub sprawcy włamali się do magazynu, skąd ukradli:

  • środki o nazwie QUICKPHOS,
  • środki o nazwie PHOSTOXIN,
  • środki o nazwie DEGESCH.

W/w substancje mogą stwarzać zagrożenie dla osób, które mają z nimi bezpośredni kontakt. Poniżej zamieszczamy zdjęcia opakowań skradzionych środków. Wszystkie osoby, które w jakikolwiek sposób mogą wejść lub weszły w kontakt z tymi substancjami, prosimy o nie otwieranie opakowań i natychmiastowe poinformowanie najbliższej jednostki Policji – czytamy w komunikacie.

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

 

Postępowanie prowadzone jest przez policjantów z komisariatu na Stogach. W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji na temat tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji VII w Gdańsku przy ul. Ugory 9, tel. 58 32-16-622 lub dzwoniąc na numery alarmowe 997 i 112.

Źródło i fot.: KMP w Gdańsku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here