Wielki sukces INNVIGO. Sprzedaż przekroczyła 100 mln zł

Polski producent środków ochrony roślin odniósł znaczący sukces. Wartość sprzedanych w tym roku produktów firmy INNVIGO przekroczyła 100 mln zł.

 

\"rolnictwo,

 

To znaczący krok milowy w rozwoju INNVIGO. Na koniec sierpnia 2016 roku wartość środków ochrony roślin firmy sprzedanych w Polsce, w czasie 8 miesięcy tego roku, przekroczyła 100 mln złotych. 

Wynik 100 mln zł sprzedaży  jest  momentem symbolicznym i krokiem milowym w rozwoju naszej firmy – mówi Krzysztof Golec, Prezes Zarządu INNVIGO.

I dodaje, że wynik ten jest sukcesem i jednocześnie motywacją dla całego zespołu do dalszej pracy, aby sprostać wyzwaniom na tym bardzo konkurencyjnym rynku.

– Z tej okazji pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy nam zaufali: firmom dystrybucyjnym, które wprowadzają nasze środki na rynek  oraz rolnikom i sadownikom, którzy z tych środków korzystają w swojej produkcji – mówi prezes Golec.

INNVIGO  to polski producent środków ochrony roślin. Firma powstała w styczniu 2015 roku i od tamtego momentu przechodzi intensywny rozwój.

Spółka zaczęła działalność od rynku polskiego, a obecnie ma już swoje oddziały w Czechach, na Słowacji, a także,  od lipca br. rozpoczyna działalność w Rumunii.

INNVIGO prowadzi szeroko zakrojony program badań polowych, w tym sezonie  firma miała  m.in. ponad 1000 poletek doświadczalnych.

Obecnie w Polsce INNVIGO ma zarejestrowanych  20 produktów do ochrony głównych upraw rolniczych i sadowniczych, wciąż prowadzone są intensywne prace mające na celu poszerzenie oferty.

Redakcja AgroNews, fot. INNVIGO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here