Wielki sukces INNVIGO. Sprzedaż przekroczyła 100 mln zł

Polski producent środków ochrony roślin odniósł znaczący sukces. Wartość sprzedanych w tym roku produktów firmy INNVIGO przekroczyła 100 mln zł.

 

\"rolnictwo,

 

To znaczący krok milowy w rozwoju INNVIGO. Na koniec sierpnia 2016 roku wartość środków ochrony roślin firmy sprzedanych w Polsce, w czasie 8 miesięcy tego roku, przekroczyła 100 mln złotych. 

Wynik 100 mln zł sprzedaży  jest  momentem symbolicznym i krokiem milowym w rozwoju naszej firmy – mówi Krzysztof Golec, Prezes Zarządu INNVIGO.

I dodaje, że wynik ten jest sukcesem i jednocześnie motywacją dla całego zespołu do dalszej pracy, aby sprostać wyzwaniom na tym bardzo konkurencyjnym rynku.

– Z tej okazji pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy nam zaufali: firmom dystrybucyjnym, które wprowadzają nasze środki na rynek  oraz rolnikom i sadownikom, którzy z tych środków korzystają w swojej produkcji – mówi prezes Golec.

INNVIGO  to polski producent środków ochrony roślin. Firma powstała w styczniu 2015 roku i od tamtego momentu przechodzi intensywny rozwój.

Spółka zaczęła działalność od rynku polskiego, a obecnie ma już swoje oddziały w Czechach, na Słowacji, a także,  od lipca br. rozpoczyna działalność w Rumunii.

INNVIGO prowadzi szeroko zakrojony program badań polowych, w tym sezonie  firma miała  m.in. ponad 1000 poletek doświadczalnych.

Obecnie w Polsce INNVIGO ma zarejestrowanych  20 produktów do ochrony głównych upraw rolniczych i sadowniczych, wciąż prowadzone są intensywne prace mające na celu poszerzenie oferty.

Redakcja AgroNews, fot. INNVIGO

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Rolnictwo regeneratywne

Rolnictwo regeneratywne to podejście do rolnictwa, które koncentruje się na regeneracji i wzmocnieniu zdrowia ekosystemu rolniczego, w tym gleby, wody, roślin, zwierząt i ludzi....
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics