Advertisement

Wypłaty dla wniosków z list rezerwowych drugiej edycji programu „Mój Prąd”

NFOŚiGW oraz MKiŚ zatwierdziły stosowne zmiany w Programie Priorytetowym  Mój Prąd na lata 2019 – 2020, które pozwalają na wypłatę dofinansowania do projektów umieszczonych na listach rezerwowych w Mój Prąd 2.0.

Jeszcze w listopadzie pierwsze wypłaty dla wniosków z list rezerwowych drugiej edycji programu „Mój Prąd”
Jeszcze w listopadzie pierwsze wypłaty dla wniosków z list rezerwowych drugiej edycji programu „Mój Prąd”

W tym celu NFOŚiGW będzie wysyłał komunikaty informujące o zmianie źródła finansowania  zgodnie z art. 401c ust. 5 pkt 3 i art. 400k ust. 1 pkt 3 i 4  ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz.U. z 2020 poz. 1219, z późn. zm.) wniosek może uzyskać dofinansowanie ze środków zgromadzonych na zobowiązaniu wieloletnim „OZE i efektywność energetyczna”.

Ze względu na fakt, że procedura obejmie 15 tys. wniosków, które obecnie są umieszczone na listach rezerwowych wypłata dotacji będzie odbywała się sukcesywnie zgodnie z zatwierdzonymi zmianami do regulaminu (patrz załącznik nr 3 https://mojprad.gov.pl/images/zalacznik-nr-3_do-ii-regulaminu-naboru-wnioskow_projekty_rezerwowe.pdf) oraz kolejnością na poszczególnych listach rezerwowych.

NFOŚiGW przewiduje, że wypłaty dla dotychczas zatwierdzonych list rezerwowych rozpoczną się w drugiej połowie listopada i potrwają 4 – 6 tygodni.

Źródło: NFOŚiGW

Poprzedni artykułNowy szef GIW-u
Następny artykułUnijne zboża i rzepak tanieją

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,942ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Drukowana żywność to już nie fantastyka naukowa, ale konsumencka przyszłość

Naukowcy pracują nad nowymi zastosowaniami druku 3D do produkcji żywności. „W niektórych aspektach to z pewnością nasza konsumencka przyszłość” - uważa prof. dr hab....

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE