Wypłaty dla wniosków z list rezerwowych drugiej edycji programu „Mój Prąd”

NFOŚiGW oraz MKiŚ zatwierdziły stosowne zmiany w Programie Priorytetowym  Mój Prąd na lata 2019 – 2020, które pozwalają na wypłatę dofinansowania do projektów umieszczonych na listach rezerwowych w Mój Prąd 2.0.

Jeszcze w listopadzie pierwsze wypłaty dla wniosków z list rezerwowych drugiej edycji programu „Mój Prąd”
Jeszcze w listopadzie pierwsze wypłaty dla wniosków z list rezerwowych drugiej edycji programu „Mój Prąd”

W tym celu NFOŚiGW będzie wysyłał komunikaty informujące o zmianie źródła finansowania  zgodnie z art. 401c ust. 5 pkt 3 i art. 400k ust. 1 pkt 3 i 4  ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (Dz.U. z 2020 poz. 1219, z późn. zm.) wniosek może uzyskać dofinansowanie ze środków zgromadzonych na zobowiązaniu wieloletnim „OZE i efektywność energetyczna”.

Ze względu na fakt, że procedura obejmie 15 tys. wniosków, które obecnie są umieszczone na listach rezerwowych wypłata dotacji będzie odbywała się sukcesywnie zgodnie z zatwierdzonymi zmianami do regulaminu (patrz załącznik nr 3 https://mojprad.gov.pl/images/zalacznik-nr-3_do-ii-regulaminu-naboru-wnioskow_projekty_rezerwowe.pdf) oraz kolejnością na poszczególnych listach rezerwowych.

NFOŚiGW przewiduje, że wypłaty dla dotychczas zatwierdzonych list rezerwowych rozpoczną się w drugiej połowie listopada i potrwają 4 – 6 tygodni.

Źródło: NFOŚiGW

Poprzedni artykułNowy szef GIW-u
Następny artykułUnijne zboża i rzepak tanieją

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

dziesięć + 20 =

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,895ObserwującyObserwuj
7,670SubskrybującySubskrybuj

Pomoc na tzw. duże przetwórstwo – przedłużenie naboru do 29 grudnia

Jeszcze do 29 grudnia 2021 r. ARiMR będzie przyjmować wnioski o „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”. Wszystko w...
Advertisement

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE