Zbiórka na ciągnik zniszczony podczas strajku w Rogowie!

20 marca podczas strajku rolników w miejscowości Rogowo w województwie kujawsko-pomorskim doszło do wypadku. Rozpędzona ciężarówka wjechała z impetem w stojące ciągniki rolnicze. Jeden z nich uległ całkowitemu zniszczeniu. Właściciel nie ma szans na otrzymywanie odszkodowania w ramach ubezpieczenia OC. Ruch Młodych Farmerów uruchomił zbiórkę dla poszkodowanego rolnika.

Jak czytamy w opisie zbiórki: „Rozpoczyna się okres prac polowych, bez ciągnika nie uda się wykonać większości prac. Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie zbiórki na rzecz zakupu nowego ciągnika rolniczego dla poszkodowanego rolnika. Kwota zbiorki ustalona jest na podstawie wyceny ciągnika. Jeśli pewne środki nie zostaną wykorzystane przeznaczymy je na cele charytatywne”.

Do wypadku doszło podczas protestu w nocy w okolicy Żnina

Przypominamy, że do wypadku doszło podczas protestu w nocy w okolicy Żnina. Nikt w wypadku nie ucierpiał, natomiast ciągnik rolniczy został doszczętnie zniszczony.

Odzew jest bardzo duży. Do zbiórki przyjęto kwotę 300 tysięcy złotych i już dziś uzbierano 285 069 zł. Za osiem dni koniec zbiórki więc jest niemal pewne, że cel zostanie osiągnięty!

Gdyby ktoś chciał wesprzeć zbiórkę: https://zrzutka.pl/66s459

MK/AgroNews

Małgorzata Kulma
Małgorzata Kulmahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: m.kulma@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Arktyczny chłód nadpływa nad Polskę. Uwaga na przymrozki!

Najbliższy tydzień zapowiada się jako pochmurny i deszczowy. Intensywnie popada szczególnie w weekend na Pomorzu oraz w Sudetach. Na północnym wschodzie i w rejonach górskich możliwe opady deszczu ze śniegiem i samego...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics