Zderzenie ciągnika z BMW. Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa

Do groźnego wypadku doszło w miniony piątek w miejscowości Przegaliny Duże (powiat radzyński, woj. lubelskie). 64-letni rolnik prowadzący ciągnik zderzył się z jadącym z przeciwka samochodem marki BMW.


Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godz. 17:40 w miejscowości Przegaliny Duże, gm. Komarówka Podlaska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym, 64-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska,  zderzył się z jadącym z przeciwka pojazdem marki BMW.

– Mężczyzna wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa, jadącej z przeciwnego kierunku osobówce. Samochodem kierował 24-letni mieszkaniec gm. Komarówka Podlaska. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie – wyjaśnia policja.

Trafił do szpitala

Do szpitala trafił kierujący ciągnikiem rolniczym. Na szczęście, po badaniach przeprowadzonych w szpitalu okazało się, że jego obrażenia są niegroźne i całe zdarzenie zakwalifikowane zostało jako kolizja drogowa. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Redakcja AgroNews, fot.KPP Radzyń Podlaski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here