Zgłoś się po dotację. Osadkowski POMAGA

Chciałbyś zrobić coś pożytecznego na rzecz swojej najbliższej okolicy i jej mieszkańców ? Weź udział w Programie „Osadkowski POMAGA” i zgarnij dotację na własną akcję! Firma Osadkowski SA  wesprze inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności z terenów wiejskich i w małych miejscowościach przyznając granty 10 wybranym projektom na łączną sumę 23 000 zł!

rolnik, rolnictwo, portal rolny, zysk rolnika, dotacje, Osadkowski POMAGA

Zostań ambasadorem Programu

W pierwszej edycji programu „Osadkowski POMAGA” do wygrania jest łącznie aż 23 000 złotych!
Osadkowski zaprasza wszystkie aktywne osoby w Polsce, do wzięcia udziału w pierwszej edycji projektu „Osadkowski POMAGA”.

– Liczy się każdy pomysł oraz chęci do zrobienia czegoś dobrego na rzecz lokalnych społeczności z terenów wiejskich i z małych miejscowości. Na realizację projektów czeka finansowe wsparcie – w puli nagród znajduje się łącznie aż 23 000 zł – informuje Joanna Miężał-Basińska z Osadkowski SA.

Zgłoś się po dotację na własną akcję

–  Jesteśmy dumni z faktu uruchomienia programu „Osadkowski POMAGA”  i liczymy, że zgłosi się do nas dużo organizacji społecznych, spółdzielni socjalnych, klubów sportowych, stowarzyszeń, instytucji publicznych, Klientów i Pracowników Osadkowski SA, którzy wierząc w nasz cel, zechcą realnie przyczynić się do poprawy jakości życia mieszkańców wsi i miasteczek. Swoje pomysły na działania można zgłaszać do 31.07.2018 roku za pomocą wniosku – dostępnego na stronie https://osadkowski.pl/pl/osadkowskipomaga – mówi p. Joanna.


Inicjatywy mogą dotyczyć: środowiska przyrodniczego, przestrzeni publicznej, promocji aktywnego stylu życia i zdrowia, jakości życia mieszkańców oraz edukacji. Spośród zgłoszonych pomysłów, Komisja grantowa złożona z Pracowników Osadkowski SA wybierze 10 projektów, które przejdą do otwartego głosowania przez fanpage Osadkowski SA. Prawda jest taka, że nie ma przegranych projektów. Każda organizacja, która dojedzie do etapu głosowania zwycięży! Jednak to liczba głosów, oddanych przez użytkowników Facebook, przesądzi czy grant wynosić będzie 10 000 zł, 5 000 zł , a możne 1 000 zł.

Kierujemy się wartościami

„Wzajemny szacunek” – to jedna z sześciu wartości firmy Osadkowski SA.

– Szacunek do ludzi, jak i środowiska jest podstawą relacji, które budujemy. Od wielu lat staramy się wypełniać misję firmy odpowiedzialnej społecznie poprzez angażowanie się w akcje charytatywne i społeczne. Przez ten czas nasi Pracownicy, Klienci, firmy i organizacje z najbliższego otoczenia inspirowały nas do działania, zgłaszając konkretne potrzeby mieszkańców wsi i małych miasteczek. I właśnie program „Osadkowski POMAGA” ma być odpowiedzią na ich realne potrzeby. Wierzymy, iż to właśnie Wy jesteście najbliżej codziennych spraw ludzi potrzebujących i możecie wpłynąć istotnie na poprawę ich jakości życia – zapewnia p. Joanna.


Zachęcamy do zapoznania się z informacjami oraz regulaminem akcji na stronie:  https://osadkowski.pl/pl/osadkowskipomaga

Redakcja AgroNews

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Młodzi rolnicy na start! Jest nowy harmonogram naboru wniosków

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa opublikowała nowy harmonogram przyjmowania wniosków w ramach Krajowego Planu Strategicznego. Wynika z niego, że w czerwcu maja br. rusza nabór wniosków w ramach Interwencji...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics