Znamy termin 20. Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Mleczarstwo to dziedzina, w której Polska zdecydowanie wyróżnia się na tle europejskich partnerów. Sektor nieustannie rozwija się i zwiększa swoją konkurencyjność poprzez podejmowanie licznych działań innowacyjnych, środowiskowych czy skierowanych na ekspansję na nowe rynki. 

Znamy termin 20. Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

Aby nadać właściwy kierunek zrównoważonemu rozwojowi sektora mleczarskiego oraz spółdzielczości  niezbędna jest szeroko zakrojona dyskusja, która wskaże najważniejsze kierunki rolnictwa w nowej zrównoważonej Zielonej Europie. Doskonałą okazją do dyskusji jest Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które odbędzie się w terminie 20-21 września 2023 w Białymstoku. Podlasie, po raz kolejny, stanie się miejscem obrad najwyższej rangi ekspertów, ekonomistów, polityków, biznesmenów podczas największej konferencji europejskiego sektora mleczarskiego. Północno-wschodnia część Polski jest określana mianem centrum polskiego przemysłu mlecznego, a jego niepowtarzalny klimat i możliwość obcowania z przyrodą to doskonałe miejsce na rozmowy o mleczarstwie.

Doskonała platforma do wymiany informacji

Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej w tym roku po raz dwudziesty będzie doskonałą okazją do stworzenia platformy wymiany informacji, a tematyka tegorocznej edycji będzie oscylowała wokół kryzysu w branży mleczarskiej, zrównoważoności oraz kierunków zmian w sektorze mleczarskim  związanych z Europejskim Zielonym Ładem oraz zmian w obszarze oczekiwań klienta. Podczas dyskusji poruszać będziemy najważniejsze tematy z zakresie utrzymania produkcji mleka w Polsce i Europie.

Już teraz wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapisania terminu w swoim kalendarzu oraz śledzenia mediów społecznościowych konferencji.

TT @FSM__2023

FB @forumspoldzielczoscimleczarskiej/

LKD @international-dairy-cooperatives-forum-408397211/

Źródło: Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

 

Małgorzata Kulma
Małgorzata Kulmahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: m.kulma@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Gembicka: W rolnictwie chodzi o ponadpartyjne porozumienie, a ja pokazałam swój pomysł na rolnictwo

Przedstawiłam swój pomysł na rolnictwo– powiedziała minister rolnictwa i rozwoju wsi Anna Gembicka przedstawiając rezultaty swojej pracy w kończącym się tygodniu. Straty suszowe Minister Anna Gembicka...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics