Znamy zwycięzcę Internetowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021”

Zakończył się Internetowy Konkurs KRUS “Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Podajemy wyniki!

Państwo Beata i Sławomir Witkowscy z województwa łódzkiego.
Państwo Beata i Sławomir Witkowscy z województwa łódzkiego – laureaci Internetowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021”

Na portalu AgroNews.com.pl wspólnie z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego oraz firmą Generali Agro przeprowadzono największy w Polsce interaktywny konkurs w branży Agro w kategorii gospodarstw indywidualnych.

Na wybrane gospodarstwo można było głosować od 21 sierpnia do 20 września 2021 roku. Wyniki konkursu znajdują się pod artykułem.

Laureatami Internetowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2021” zostali Państwo Beata i Sławomir Witkowscy z województwa łódzkiego.

Państwo Beata i Sławomir Witkowscy prowadzą gospodarstwo rolne o powierzchni 40 ha w województwie łódzkim w powiecie  poddębickim. Produkują trzodę chlewną – rocznie w cyklu otwartym ok. 6 tys. sztuk tuczników. Ponadto uprawiają jęczmień i kukurydzę na potrzeby paszowe.

Zwycięzca konkursu internetowego otrzyma:

  • Nagrodę od sponsora konkursu –  firmy Generali Agro: voucher w kwocie 1000 zł  na zakupy sprzętu przeciwpożarowego i odzieży ochronnej.
  • Nagrody od Prezes Telewizji Interaktywnej Agronews: statuetkę oraz voucher do spa dla dwóch osób.

Uroczysta Gala wręczenia nagród odbędzie się 29 września 2021 roku o godz. 12:00 w Sali Odczytowej Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi, przy Krakowskim Przedmieściu 66 w Warszawie.

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Płatności w ramach ekoschematów obszarowych

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) na 5 marca 2024 r. zaplanowała realizację przyznanych rolnikom płatności w ramach ekoschematów obszarowych w kampanii 2023 r. Agencja...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics