Znamy Zwycięzców Internetowego Konkursu \”Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2015\”

Platforma Informacyjna AgroNews tradycyjnie włączyła się w promocję Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Na portalu AgroNews.com.pl wspólnie z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przeprowadzono konkurs w kategorii gospodarstw indywidualnych.

Internauci oddawali swoje głosy na szesnastu laureatów etapu wojewódzkiego. Od 10 sierpnia do 11. września strona konkursu była odsłaniana aż 4,1 mln razy! W konkursie oddano 50 166 głosów.

Laureatami konkursu zostali Państwo: Katarzyna i Marek Michalakowie z Golina – Kolonii w  woj.  wielkopolskim, uzyskując 9043 głosy.

 

\"\"

Państwo Michalakowie prowadzą gospodarstwo rolne na powierzchni 91 ha, z czego 31 ha jest ich własnością, a 60 ha dzierżawią. Zajmują się hodowlą 50 sztuk bydła mlecznego, a także uprawą zbóż i użytków zielonych na potrzeby paszowe hodowli.

Zwycięzcy internetowego konkursu KRUS „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2015” otrzymują voucher o wartości 5000 zł na środki ochrony roślin firmy Bayer Cropcience oraz statuetkę od Pani Prezes Telewizji Interaktywnej AgroNews. Wręczenie nagrody nastąpi 18 września 2015 roku na uroczystej gali, podczas targów AGRO SHOW w Bednarach.

A tak prezentują się wyniki konkursu:
\"rolnictwo,

Laureatom tegorocznej edycji Internetowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne serdecznie gratulujemy!

 Redakcja AgroNews

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here