Zuchwała kradzież ciągnika! Właściciel daje 100 tys. zł za pomoc w znalezieniu maszyny

Szukamy skradzionego John Deere 6930! Właściciel maszyny oferuje wysoką nagrodę za pomoc w jej odnalezieniu – 100 tys. zł.

 

W nocy z piątku na sobotę w miejscowości Rogoziniec (gm. Zbąszynek, pow. Świebodzin) prawdopodobnie krótko po północy, złodzieje ukradli ciągnik rolniczy John Deere 6930 , rok produkcji 2011, nr rej. FSW 1Y09.

Właściciel maszyny oferuje wysoką nagrodę za pomoc w odnalezieniu ciągnika – 100 tys. zł.

 

–  Wszystkie osoby widzące ciągnik lub posiadające jakiekolwiek informacje, które mogą być pomocne w odzyskaniu skradzionego sprzętu proszone są o kontakt pod nr 512 428 156 – taki apel zamieszczono na Facebooku w związku z poszukiwaniem ciągnika.

Uciekał po bramach

Jak czytamy na Facebooku, złodziej uciekał ciągnikiem wzdłuż autostrady A2 pasem zieleni z Chociszewa do miejscowości Trzciel, niszcząc przy tym kilka metalowych bram przejazdowych. Tam ślad się urywa.

Wierzymy w siłę internetu i mamy nadzieję, że ciągnik szybko wróci do właściciela. Dlatego prosimy – udostępniajcie ten artykuł w mediach społecznościowych. Może znajdzie się ktoś, kto ma jakieś informacje na temat skradzionej maszyny.

Redakcja AgroNews, fot.Facebook.com/marcin.gorawski.5

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here