ARiMR zaprasza rolników do udziału w konkursie fotograficznym

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza wszystkich rolników do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Nowoczesna polska wieś”. Zdjęcia mają przedstawiać rolników korzystających z nowoczesnych maszyn, hodujących zwierzęta w nowych lub zmodernizowanych chlewniach, oborach, kurnikach.

Zdjęcia mają przedstawiać rolników korzystających z nowoczesnych maszyn, hodujących zwierzęta w nowych lub zmodernizowanych chlewniach, oborach, kurnikach.
Zdjęcia mają przedstawiać rolników korzystających z nowoczesnych maszyn, hodujących zwierzęta w nowych lub zmodernizowanych chlewniach, oborach, kurnikach.

Konkurs fotograficzny ARiMR ma przynieść efekt w postaci zdjęciowej dokumentacji zmian, które zaszły na polskiej wsi. Zwłaszcza od czasu wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej. „Bardzo liczymy na otrzymanie prac przedstawiających rolników, korzystających z nowoczesnych maszyn, hodujących zwierzęta w nowych lub zmodernizowanych chlewniach, oborach, kurnikach. Zależy nam także na zdjęciach pokazujących prace polowe” – podaje ARiMR.

Prace należy przesłać 30 marca 2021 r. do dnia 20 września 2021 r.

Fotografie, które otrzyma Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, wykorzysta w działaniach informacyjno – promocyjnych pokazujących efekty osiągnięte w rolnictwie i przetwórstwie żywności, dzięki dobremu wykorzystaniu środków wypłacanych w ramach Wspólnej Polityki Rolnej UE.

Szczególnie interesują nas gospodarstwa rolników, którzy zrealizowali inwestycje dofinansowane ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz 2021-2027. Jesteśmy na półmetku wdrażania tego największego programu wsparcia inwestycyjnego dla polskiego rolnictwa i wiele jego efektów jest już widocznych. Mile widziane będą też prace ilustrujące życie kulturalne i społeczne współczesnej wsi. A także  fotografie, które pokazują piękno rodzimych krajobrazów wiejskich” – podsumowuje ARiMR.

Koszty przygotowania wniosku o przyznanie pomocy nie gwarantuje jej uzyskania

JURY

Zdjęcia oceni czteroosobowe jury składające się z pracowników Biura Prasowego ARiMR. Pracom jury będzie przewodniczył/-ła Zastępca Dyrektora Biura Prasowego.

KRYTERIA OCENY NADESŁANYCH PRAC

Zdjęcia oceniane będą pod względem:

  • Jakości i estetyki
  • Siły przekazu/kreatywności
  • Związku z przesłaniem zawartym w nazwach: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz 2021-2027.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW

Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości 12 października 2021 roku na stronie internetowej ARiMR: www.arimr.gov.pl

Zdjęcia, które wygrają,  ARiMR umieści wraz z informacją, kto jest ich autorem.

NAGRODY

W dniu 12 października br., czyli w Światowym Dniu Rolnika, ogłosimy wyniki konkursu i uhonorujemy wszystkich wyróżnionych drobnymi upominkami (m.in. zestawami narzędzi wielofunkcyjnych), a laureatów I, II i III miejsca nagrodami rzeczowymi (profesjonalnymi narzędziami warsztatowymi lub sprzętem fotograficznym).

Więcej o konkursie: https://www.arimr.gov.pl/aktualnosci/artykuly/arimr-zaprasza-do-udzialu-w-konkursie-fotograficznym-pt-nowoczesna-polska-wies.html

Źródło: ARiMR

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

0FaniLubię
0ObserwującyObserwuj
3,942ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Stracił panowanie nad kierownicą i przewrócił traktor!

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do jakiego doszło w okolicach Rymanowa Zdroju. 64-latek został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. W wyniku odniesionych obrażeń, mężczyzna zmarł. 27...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE