Bank BNP Paribas potrójnym liderem w konkursie Instytucja Roku

W tegorocznej, szóstej edycji konkursu Instytucja Roku Bank BNP Paribas nagrodzono w sześciu kategoriach. Bank został liderem „Najlepszej obsługi w kanałach zdalnych”, „Najlepszego banku dla firm” oraz najważniejszej kategorii konkursowej – „Najlepszego banku w Polsce”. Pozostałe statuetki zostały przyznane za „Najlepszą obsługę w placówce”, „Najlepszą bankowość internetową” oraz „Najlepszy zdalny proces otwarcia konta”.

Bank BNP Paribas potrójnym liderem w konkursie Instytucja Roku
Bank BNP Paribas potrójnym liderem w konkursie Instytucja Roku

Zwycięstwo w kategorii „Najlepszy bank w Polsce” wymaga równego, bardzo wysokiego poziomu obsługi Klienta i jakości usług, ponieważ uwzględnia punktację ze wszystkich kategorii, czyli:

  • najlepsza obsługa w placówce,
  • najlepsza obsługa w kanałach zdalnych,
  • najlepsza obsługa hipoteczna,
  • najlepsza bankowość internetowa,
  • najlepsza aplikacja mobilna,
  • najlepszy zdalny proces otwarcia konta,
  • najlepszy bank dla firm.

W przypadku nagrody za obsługę w kanałach zdalnych, jury oceniało dostępne formy kontaktu. Kontakt telefoniczny oraz kontakt wybranymi pozostałymi kanałami kontaktu (czat, wideo, mail/formularz kontaktowy). Badanie polegało na podjęciu rzeczywistego kontaktu z bankami w celu pozyskania informacji o produkcie, jego konstrukcji jak również zasadach użytkowania. Badanie dotyczyło produktów konto bankowe, kredyt gotówkowy, produkty oszczędnościowe.

Ocena jakości obsługi dla firm opierała się na wizytach w oddziałach poszczególnych banków i otwieraniu kont firmowych. Eksperci oceniali pierwsze wrażenia, płynność i komfort obsługi, a także treść dokumentów i sposób prezentacji oferty.

Bank BNP Paribas: Konto za darmo i kredyt bez prowizji

– Za nami bezprecedensowy rok, dlatego tym bardziej cieszą nagrody, które potwierdzają, że dobrze radziliśmy sobie z wyzwaniami okresu pandemii. Wykazaliśmy dużą odporność na niekorzystne warunki i udowodniliśmy, że po fuzjach i przejęciach jesteśmy stabilną, a przy tym bardzo elastyczną organizacją. Nie mam wątpliwości, że te nagrody trafiły do nas w dużej mierze dzięki temu, jak szybko potrafiliśmy zapewnić Klientom rozwiązania odpowiadające nowym potrzebom – mówi Przemysław Furlepa, Wiceprezes Zarządu Banku BNP Paribas.

Historyczny poziom zysku

W 2020 r., pomimo trudnej sytuacji gospodarczej, Grupa Kapitałowa BNP Paribas Bank Polska osiągnęła historyczny poziom zysku netto w wysokości 733 mln zł.

Dodatkowo, w kategorii „Społeczna odpowiedzialność biznesu” kapituła konkursowa nagrodziła BNP Paribas Bank Polska za projekt „Powołanie CSO i Sustability Council”.

Organizatorem konkursu Instytucja Roku jest portal mojebankowanie.pl.

Szczegóły znajdują się na stronie instytucjaroku.pl.

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × 3 =

Advertisement

Zapisz się i Zaprenumeruj nasz Newsletter

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,901ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Nowe modele DEUTZ-FAHR Serii 6 TTV w klasie mocy 190-230KM

Cztery nowe modele: 6190 TTV, 6210 TTV, 6230 TTV oraz 6230 TTV HD dołączają do gamy modeli serii 6 TTV marki DEUTZ-FAHR. Nowa generacja...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE