DuPont wśród „Najbardziej podziwianych firm na świecie”

Firma DuPont po raz piąty z rzędu została uznana za jedną z pięćdziesięciu najbardziej podziwianych firm na świecie, zgodnie z wynikami zestawienia magazynu Fortune, opublikowanymi pod koniec lutego.
 

 

\"\"

 

DuPont zajął 43. miejsce w corocznym rankingu „Najbardziej podziwiane firmy na świecie” magazynu Fortune. Trzeci rok z rzędu DuPont jest też jedyną firmą ze swojego sektora, która została uwzględniona w zestawieniu. Swoją pozycję przedsiębiorstwo zawdzięcza szczególnie szerokiej rozpoznawalności i dobrej reputacji korporacyjnej. Lista 50 najbardziej podziwianych przedsiębiorstw jest dostępna online. Zostanie ona opublikowana w najnowszym numerze magazynu Fortune w dniu 17 marca.

Ranking został opracowany przez Magazyn Fortune we współpracy z The Hay Group, które wytypowały i dokonały klasyfikacji przedsiębiorstw, opierając się na analizie 1 400 firm z listy Fortune 1000 oraz 500 firm z globalnej bazy Fortune 500, spoza Stanów Zjednoczonych. Następnie The Hay Group wybrało po 15 największych przedsiębiorstw z każdej branży na poziomie międzynarodowym oraz po 10 największych firm z każdej branży w Stanach Zjednoczonych. Łącznie oceniano 692 firmy z 30 państw.

Lista Top 50 „Najbardziej podziwianych firm na świecie” magazynu Fortune dostępna jest pod adresem: 
http://money.cnn.com/magazines/fortune/most-admired/2014/list/?iid=wma14_sp_full.

DuPont, od 1802 roku wprowadza na globalny rynek rozwiązania naukowe i inżynierię na światowym poziomie w postaci innowacyjnych produktów, materiałów i usług. DuPont wierzy, że poprzez współpracę z klientami, rządami, środowiskiem naukowym, organizacjami pozarządowymi i liderami opinii, może pomóc znaleźć rozwiązania takich globalnych wyzwań jak: zapewnienie wystarczającej ilości zdrowej żywności dla ludzi na całym świecie, zmniejszenie zależności od paliw kopalnych, a także ochrona życia i środowiska. Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat firmy DuPont i jej zaangażowania w innowacyjność, odwiedź www.dupont.com.

Źródło: Du Pont,
Redakcja AgroNews, fot. sxc.hu
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here