Dziś mija ostateczny termin na złożenie wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe PROW za 2021 rok

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina,  że dokumenty można składać wyłącznie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Rolnikom, którzy nie mają komputerów lub obawiają się samodzielnego wypełniania wniosku, wsparcia technicznego udzielają pracownicy biur powiatowych ARiMR.

Dziś mija ostateczny termin na złożenie wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe PROW za 2021 rok
Dziś mija ostateczny termin na złożenie wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe PROW za 2021 rok

Ze względu na ograniczenia wprowadzone w związku z COVID-19 zaleca się aby planujący odwiedzić placówki, umówili się telefonicznie na konkretny termin (numery telefonów do poszczególnych biur powiatowych można znaleźć na podstronie – otwórz. To pozwoli uniknąć kolejek i zadbać o bezpieczeństwo beneficjentów i pracowników ARiMR.

Do 14 lipca można uzupełnić dokumentację o pomoc z PROW

Instrukcja wypełnienia wniosku dostępna na stronie internetowej ARiMR

Na stronie internetowej Agencji oprócz samej aplikacji eWniosekPlus dostępna jest instrukcja wypełniania wniosku, filmy instruktażowe oraz zakładka z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Wszelkie wątpliwości można także konsultować dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii: 800 38 00 84.

Podstawowy termin na ubieganie się o tę formę pomocy minął 17 czerwca. Tym, którzy nie zdążyli złożyć takiego wniosku w tym terminie, należne płatności obniżono o 1 proc. za każdy roboczy dzień opóźnienia.

Źródło: ARiMR

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Kolejne ognisko ASF w Wielkopolsce!

Główny Lekarz Weterynarii informuje o stwierdzeniu 23 w 2024 r. ogniska afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń w Polsce, na podstawie wyników badań laboratoryjnych...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics