Dziś mija ostateczny termin na złożenie wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe PROW za 2021 rok

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina,  że dokumenty można składać wyłącznie za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus. Rolnikom, którzy nie mają komputerów lub obawiają się samodzielnego wypełniania wniosku, wsparcia technicznego udzielają pracownicy biur powiatowych ARiMR.

Dziś mija ostateczny termin na złożenie wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe PROW za 2021 rok
Dziś mija ostateczny termin na złożenie wniosków o płatności bezpośrednie i obszarowe PROW za 2021 rok

Ze względu na ograniczenia wprowadzone w związku z COVID-19 zaleca się aby planujący odwiedzić placówki, umówili się telefonicznie na konkretny termin (numery telefonów do poszczególnych biur powiatowych można znaleźć na podstronie – otwórz. To pozwoli uniknąć kolejek i zadbać o bezpieczeństwo beneficjentów i pracowników ARiMR.

Do 14 lipca można uzupełnić dokumentację o pomoc z PROW

Instrukcja wypełnienia wniosku dostępna na stronie internetowej ARiMR

Na stronie internetowej Agencji oprócz samej aplikacji eWniosekPlus dostępna jest instrukcja wypełniania wniosku, filmy instruktażowe oraz zakładka z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Wszelkie wątpliwości można także konsultować dzwoniąc pod bezpłatny numer infolinii: 800 38 00 84.

Podstawowy termin na ubieganie się o tę formę pomocy minął 17 czerwca. Tym, którzy nie zdążyli złożyć takiego wniosku w tym terminie, należne płatności obniżono o 1 proc. za każdy roboczy dzień opóźnienia.

Źródło: ARiMR

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − pięć =

Advertisement

Zapisz się i Zaprenumeruj nasz Newsletter

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,901ObserwującyObserwuj
7,170SubskrybującySubskrybuj

Prezes KRUS przekazała ciągnik laureatom konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”

Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik przekazała Państwu Małgorzacie i Markowi Borkowskim - Laureatom XVIII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne - główną nagrodę w konkursie...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE