III Ogólnopolski Konkurs Testowy KRUS rozstrzygnięty!

Zakończyła się trzecia edycja Ogólnopolskiego Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami”, który został przeprowadzony online, z wykorzystaniem platformy Moodle. Podsumowanie Konkursu z udziałem Zastępcy Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Marka Surmacza odbyło się 6 grudnia br. w Centrali KRUS.

III Ogólnopolski Konkurs Testowy KRUS rozstrzygnięty!

Po ogłoszeniu listy zwycięzców, został odczytany list Prezes KRUS dr Aleksandry Hadzik z gratulacjami dla uczestników konkursu. (…) wykazali się Państwo wysokim poziomem wiedzy i chciałabym, żeby dzielili się nią Państwo ze wszystkimi, którzy mogą być narażeni na kontakt z niebezpiecznymi substancjami. Gwarancją bezpieczeństwa jest powszechna świadomość zagrożeń i ich sukcesywne eliminowanie ze środowiska rolniczej pracy – podkreśliła Prezes Kasy.

Na czym polegało zadanie konkursowe?

Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu testu o tematyce zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych i szkodliwych substancji, m.in. środków ochrony roślin, nawozów, paliw itp. Test rozwiązało 1 466 osób.

Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe w postaci myjek wysokociśnieniowych.

Zgodnie z Regulaminem, nagrodzono 100 laureatów, którzy zdobyli największą liczbę punktów w najkrótszym czasie, a ich zgłoszenia spełniały wymogi formalne. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe w postaci myjek wysokociśnieniowych.

Lista laureatów

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za podjęcie konkursowego wyzwania. 

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy, by ten sukces motywował do dalszego zdobywania wiedzy i podnoszenia poziomu bezpieczeństwa w gospodarstwach.

 

KRUS: Od 1 grudnia nowe kwoty przychodu decydujące o zmniejszeniu lub zawieszeniu świadczeń

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu i innych działaniach prewencyjnych KRUS. Informacje na ich temat można znaleźć pod linkami:

https://www.krus.gov.pl/konkursy/konkursy-i-patronaty/

https://wydarzenia-prewencyjne.krus.gov.pl/

Źródło: KRUS

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Kolejne ognisko ASF w Wielkopolsce!

Główny Lekarz Weterynarii informuje o stwierdzeniu 23 w 2024 r. ogniska afrykańskiego pomoru świń (ASF) u świń w Polsce, na podstawie wyników badań laboratoryjnych...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics