Już w sierpniu wystartuje 3 sezon AGROREWOLUCJI!

Czołowi polscy youtuberzy, Grzegorz Bardowski, znany z popularnego programu „Rolnik Szuka Żony”, „Kula” oraz „Rolnik Nieprofesjonalny” poprowadzą kolejny sezon AGROREWOLUCJI – cieszącego się ogromną popularnością internetowego programu o rolnictwie. Właśnie rozpoczął się casting do 3. edycji projektu, do której może zgłosić się każdy polski rolnik, chcący zwiększyć produktywność i zyskowność swojego gospodarstwa. Aby wziąć udział w programie wystarczy wypełnić ankietę i przygotować krótki film o swoim gospodarstwie. Zgłoszenia do programu potrwają tylko do 12 czerwca 2022 roku.

Już w sierpniu wystartuje 3 sezon AGROREWOLUCJI!
Już w sierpniu wystartuje 3 sezon AGROREWOLUCJI!

Realizacja projektu jest możliwa dzięki wsparciu czołowych polskich dostawców nowoczesnych technologii dla profesjonalnego rolnictwa: GRUPY AZOTY, CIECH Sarzyna oraz INTERMAG.

AGROREWOLUCJE to niezwykły program o rolnictwie, pokazujący przemianę trzech polskich gospodarstw, które z mało rentownych i słabo zorganizowanych mają zmienić się w produktywne, nowoczesne i przede wszystkim – zyskowne. W drugim sezonie odcinki programu uzyskały blisko 4 miliony wyświetleń, a kanał AGROREWOLUCJI zgromadził prawie 17 tysięcy subskrybentów.

Gospodarze programu, Grzegorz Bardowski, „Kula” i „Rolnik Nieprofesjonalny”, razem ze współpracującymi z nimi ekspertami, pokażą uczestnikom i widzom jak prawidłowo zaplanować i zadbać o produkcję roślinną, tak by przynosiła wymierne efekty finansowe. Ideą projektu jest również pokazanie jak efektywnie wykonywać zabiegi agrotechniczne, w jaki sposób nawozić glebę, chronić swoje uprawy oraz jak je dokarmiać i stymulować do wyższego plonowania. Program pokaże także codzienność życia i pracy polskich rolników oraz ich rodzin, która jest niezwykle interesująca i pełna pozytywnej energii.

Zapleczem eksperckim AGROREWOLUCJI są trzy polskie firmy: GRUPA AZOTY, największy w Polsce i drugi w Unii Europejskiej producent nawozów azotowych i wieloskładnikowych, CIECH Sarzyna, największy polski producent środków ochrony roślin oraz INTERMAG, jeden z największych producentów nawozów dolistnych i biostymulatorów w Europie.

AGROREWOLUCJE na portalu YouTube

Pierwszy oraz drugi sezon programu składały się z siedemnastu odcinków, które można było śledzić na kanale AGROREWOLUCJE na portalu YouTube. W tej edycji zaplanowano realizację 52 materiałów wideo, co oznacza, że widzowie mogą spodziewać się regularnych publikacji przez rok od startu programu. W ramach AGROREWOLUCJI widzowie będą mogli obejrzeć znane już z poprzednich sezonów odcinki z udziałem rodzin oraz pogłębiające wiedzę rozmowy z ekspertami w Studio AGROREWOLUCJI. Dodatkowo w ramach wspomnianych materiałów wideo zadebiutuje nowy format – YouTube Shorts, krótkie filmy nagrywane przez bohaterów programu, dzięki którym na bieżąco będzie można śledzić codzienność wybranych rodzin.

Aby wziąć udział w nowym sezonie AGROREWOLUCJI należy przygotować zgłoszenie rekrutacyjne, którego opis znajduje się poniżej. Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się pod linkiem: https://forms.gle/WN3hz8HmmTcq7wSx9. Następnie przygotować wideo, oprowadzające po swoim gospodarstwie, a także prezentujące siebie i swoją rodzinę.

Pokaż nam najmocniejsze, ale także te słabsze strony gospodarstwa – wszystko to, co Twoim zdaniem wymaga poprawy. Chcemy wiedzieć, z czym mierzysz się na co dzień! Jeśli masz dodatkowy pomysł na to, co pokazać w filmie – śmiało! Możesz na przykład wspomnieć o swojej pasji, czy też o zrealizowanych projektach, które napawają Cię dumą. Pamiętaj jednak, że film nie powinien trwać więcej niż 5 minut! – mówią gospodarze programu.

Po przygotowaniu wideo, należy umieść je na stronie www.wetransfer.com, a wygenerowany link przesłać w formularzu zgłoszeniowym lub mailowo na adres: agrorewolucje@gmail.com. W razie trudności związanych z przesłaniem wideo, warto skorzystać z filmiku instruktażowego, który można znaleźć tutaj: https://bit.ly/39Qn2XL.

Po zapoznaniu się ze zgłoszeniami, wybrane zostaną trzy gospodarstwa, które zostaną poddane tytułowym „AGROREWOLUCJOM”. Finałowa trójka otrzyma ponadto nawozy dolistne i biostymulatory od firmy INTERMAG, środki ochrony roślin od CIECH Sarzyna oraz nawozy doglebowe od GRUPY AZOTY. Łączna wartość nagród w programie to ponad 150 000 zł!

Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie www.agrorewolucje.pl.

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Rolnik zginął pod ładowarką przegubową

Sądeccy policjanci, pod nadzorem prokuratora, ustalają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na drodze gminnej w miejscowości Tęgoborze w Małopolsce. 47-letni mieszkaniec...
12,518FaniLubię
4,343ObserwującyObserwuj
3,940ObserwującyObserwuj
4,180SubskrybującySubskrybuj

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE