Kolejna śmierć pod traktorem

Kwidzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W sobotę we wsi Wiśliny gm. Sadlinki traktor, którym kierował mężczyzna, zsunął się ze skarpy i przygniótł kierującego. 46-letni mężczyzna zmarł.

Kolejna śmierć pod traktorem
Kolejna śmierć pod traktorem Fot. KPP Kwidzyń

W sobotę około godz. 13:00, policjanci zostali powiadomieni o wypadku, do którego doszło na terenie gminy Sadlinki. Jak wstępnie ustalono, 46-letni mężczyzna, kierując ciągnikiem rolniczym, zsunął się ze skarpy, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. Traktor przygniótł mężczyznę. 46-latek jechał sam.

Pierwsi na pomoc rzucili się sąsiedzi. Wydobyli mężczyznę spod traktora i rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy. Potem przejęli ją policjanci i strażacy, a następnie pogotowie ratunkowe. Mimo zaangażowania wielu osób i użycia defibrylatora mężczyzna zmarł.

Śmiertelny wypadek na polu

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności na miejscu zdarzenia, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody. Wykonane czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło i fot.: KPP Kwidzyn

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

cztery × cztery =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,895ObserwującyObserwuj
7,670SubskrybującySubskrybuj

Dopłaty 2021. Ruszają płatności końcowe

Do 30 listopada prawie 1,21 mln rolników, którzy złożyli w tym roku wnioski o przyznanie dopłat bezpośrednich, otrzymało z tego tytułu zaliczki w wysokości...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE