Advertisement

Kolejna śmierć pod traktorem

Kwidzyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności, w jakich doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W sobotę we wsi Wiśliny gm. Sadlinki traktor, którym kierował mężczyzna, zsunął się ze skarpy i przygniótł kierującego. 46-letni mężczyzna zmarł.

Kolejna śmierć pod traktorem
Kolejna śmierć pod traktorem Fot. KPP Kwidzyń

W sobotę około godz. 13:00, policjanci zostali powiadomieni o wypadku, do którego doszło na terenie gminy Sadlinki. Jak wstępnie ustalono, 46-letni mężczyzna, kierując ciągnikiem rolniczym, zsunął się ze skarpy, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. Traktor przygniótł mężczyznę. 46-latek jechał sam.

Pierwsi na pomoc rzucili się sąsiedzi. Wydobyli mężczyznę spod traktora i rozpoczęli udzielanie pierwszej pomocy. Potem przejęli ją policjanci i strażacy, a następnie pogotowie ratunkowe. Mimo zaangażowania wielu osób i użycia defibrylatora mężczyzna zmarł.

Śmiertelny wypadek na polu

Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności na miejscu zdarzenia, przeprowadzili oględziny, zabezpieczyli ślady i dowody. Wykonane czynności pomogą w wyjaśnieniu przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Źródło i fot.: KPP Kwidzyn

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Advertisement
11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,942ObserwującyObserwuj
7,180SubskrybującySubskrybuj

Drukowana żywność to już nie fantastyka naukowa, ale konsumencka przyszłość

Naukowcy pracują nad nowymi zastosowaniami druku 3D do produkcji żywności. „W niektórych aspektach to z pewnością nasza konsumencka przyszłość” - uważa prof. dr hab....

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE