Kolejny pijany w ciągniku

Grajewscy policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę ciągnika rolniczego. Okazało się, że 40-latek był nietrzeźwy. Mężczyzna nie posiadał też uprawnień do kierowania. Zgodnie z Kodeksem karnym za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Rajgrodu, wczoraj po 18, na jednej z dróg na terenie gminy zauważyli ciągnik rolniczy. Kierujący nim na widok radiowozu przyspieszył i skręcił w jedną z posesji. Wzbudziło to podejrzenie funkcjonariuszy, którzy postanowili zatrzymać pojazd do kontroli. Okazało się, że 40-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania. Z kolei badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Po pijaku majstrował przy hederze – o włos od tragedii

Teraz mieszkaniec gminy Rajgród za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Podlaska

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

trzy × jeden =

Zapisz się i Zaprenumeruj nasz Newsletter

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,898ObserwującyObserwuj
7,080SubskrybującySubskrybuj

Naukowcy z Uniwersytetu Przyrodniczego poszukują mikroorganizmów „zjadających” plastiki

Poszukiwania nieznanych dotąd mikroorganizmów rozkładających plastiki to główny cel projektu prowadzonego przez zespół naukowców z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Projekt, którego celem jest odnalezienie mikroorganizów...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE