KRUS przypomina o XXVII edycji Konkursu „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”

Już tylko do 14 stycznia 2022 roku można zgłosić publikacje na XXVII Konkurs „W rolnictwie można pracować bezpiecznej”.

KRUS przypomina o XXVII edycji Konkursu „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”
KRUS przypomina o XXVII edycji Konkursu „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”

Konkurs adresowany jest do dziennikarzy

Konkurs „W rolnictwie można pracować bezpieczniej”, adresowany do dziennikarzy i innych osób publikujących w środkach masowego przekazu, jest najstarszym ogólnopolskim konkursem organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego – odbywa się on rokrocznie od 1994 r. Celem konkursu jest oddziaływanie na poprawę warunków bezpieczeństwa pracy rolników i ich rodzin przez upowszechnianie wiedzy o zagrożeniach i zasadach bezpiecznej pracy, zawartych m.in. w ustanowionych przez Prezesa Kasy „Zasadach ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym” oraz w „Wykazie czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat”.

Warunki udziału w konkursie

XXVII edycja konkursu, zainaugurowana przez Prezes Kasy dr Aleksandrę Hadzik 11 marca br. podczas uroczystego podsumowania poprzedniej edycji, w głównej mierze ma na celu popularyzowanie, od 30 lat upowszechnianych przez KRUS, sposobów zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym. Zgodnie z zatwierdzonym regulaminem, warunkiem udziału w Konkursie jest opublikowanie od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 r. i przesłanie na adres Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, co najmniej jednej publikacji spełniającej wymogi regulaminu. Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia.

Regulamin konkursu

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Dopłaty do kukurydzy: Ile wniosków złożono? ARiMR wydłuża godziny pracy

Dokumenty od producentów kukurydzy poszkodowanych w wyniku trudnej sytuacji w związku z ograniczeniami na rynku rolnym spowodowanymi agresją Federacji Rosyjskiej wobec Ukrainy biura powiatowe...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics