KRUS: Losowanie hulajnóg dla dzieci rolników, które ukończyły kurs e-learningowy nt. bezpieczeństwa

15 listopada br. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się losowanie hulajnóg dla dzieci rolników, które ukończyły kurs e-learningowy pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i przesłały do 6 listopada br. certyfikat potwierdzający jego ukończenie wraz z formularzem zgłoszeniowym.

losowanie, na zdjęciu Aleksandra Hadzik, Marek Surmacz, Cezary Nobis
Losowanie hulajnóg dla dzieci rolników, które ukończyły kurs e-learningowy pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”

Spośród 2 307  nadesłanych zgłoszeń Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik i Zastępca Prezesa Marek Surmacz wylosowali 50 zgłoszeń dzieci, które otrzymają ww. nagrody. Lista nagrodzonych dzieci zostanie opublikowana na stronie internetowej Kasy na początku grudnia br.

Kurs e-learningowy pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” w nowoczesnej formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. 

„Dziękujemy najmłodszym, którzy wykonali kurs i nadesłali certyfikat wraz ze zgłoszeniem. Zachęcamy do udziału w kolejnych działaniach prewencyjnych Kasy, które zostaną inaugurowane na początku nowego roku” – czytamy w komunikacie KRUS.

Źródło i fot.: KRUS

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Sadownicy załamują ręce: kolejna substancja czynna wycofana!

Środki ochrony roślin zawierające metiram od 29 listopada 2024 roku nie będą mogły być stosowane w sadach.  Rozporządzeniem wykonawczym Komisji (UE) 2023/2455 z dnia 7...
13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics