Mecz Gwiazd siatkówki z Bio-Gen i PROCAM

16 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi odbył się Mecz Gwiazd zorganizowany przez Fundację All Star Volley we współpracy z firmami z branży rolniczej: Bio-Gen oraz PROCAM Polska. Na boisku można było zobaczyć legendarnych oraz obecnie aktywnych siatkarzy światowej klasy.

rolnik, rolnictwo, Mecz Gwiazd siatkówki, Bio-Gen, PROCAM


Tuż przed meczem z 500 koncertem w swojej karierze wystąpił Dawid Kwiatkowski, który jest ambasadorem towarzyszącego temu wydarzeniu programu społecznego.

„Graj o siebie, graj o zdrowie”

All-Star Volley Show była imprezą inaugurującą ogólnopolski program społeczny „Graj o siebie, graj o zdrowie”, który skierowany jest do dzieci i młodzieży z terenów wiejskich oraz małych miast. Program jest próbą walki z chorobami cywilizacyjnymi, a jednym z jego zadań jest oderwanie młodego pokolenia od przysłowiowego komputera czy telewizora. Program przypomina wartości jakie daje sport, a co za tym idzie i dobrą zabawę związaną z ruchem. W ramach programu siatkarze będą spotykać się z dziećmi i młodzieżą na „piknikach siatkarskich” oraz treningach pokazowych w wybranych miejscowościach na terenie całej Polski.

Mecz w Łodzi rozegrały dwie drużyny złożone z polskich i zagranicznych graczy takich jak: Giba, Vladimir Grbić, Karol Kłos, Edward Skorek, Siergiej Tietiuchin, Wladimir Nikołow, Ryszard Bosak, Michał Winiarski, Paweł Zagumny, Grzegorz Szymański, Piotr Gruszka, David Lee, Zbigniew Bartman, Karol Kłos i Wilfredo Leon.
Trenerem obu zespołów był Władimir Alekno aktywnie wspierający rywalizację zawodników, którzy rozegrali trzy sety.

Mecz był transmitowany na kanale Eurosport – skrótu meczu Gwiazd można zobaczyć na: https://eurosport.interia.pl/siatkowka/video,vId,2534747

Jak podkreślali zawodnicy – w tym widowisku nie chodziło tylko o stworzenie sportowego wydarzenia, ale przede wszystkim o promocje zdrowego trybu życia.

Mecz Gwiazd "All Star Volley" rozpoczynał akcję "Graj o siebie". Działanie ma na celu promocję siatkówki oraz aktywnego spędzania czasu przez dzieci i młodzież.

Warto dodać, że w zeszłym roku podobne spotkanie miało miejsce w Brazylii. Pomysł zrodził się w 2016 r. z inicjatywy Giby, który doprowadził do jego organizacji oraz powstania projektów, mających na celu aktywizację młodzieży na całym świecie.

Redakcja AgroNews

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here