Mleko pod nadzorem

Niemiecka firma GEA Farm Technologies z siedzibą w Bonen oferująca m.in. aplikacje do zarządzania gospodarstwem rolniczym opracowała nowe oprogramowanie pozwalające na kompletny przegląd wszystkich procesow produkcji mleka – informuje FAMMU/FAPA.

Program GEA DairyProView wizualizuje wszystkie obszary i procesy całego gospodarstwa mleczarskiego, w tym oborę, miejsca wycieleń, a także dojarnię oraz poszczegolne procesy tam zachodzące.

Oprogramowanie umożliwia lepsze zarządzanie stadem i podejmowanie efektywnych decyzji bazując na danych uzyskiwanych w czasie rzeczywistym, ktore są następnie przedstawiane w formie graficznej na ekranie. Dzięki integracji aplikacji GEA DairyProView z systemem do zarządzania stadem GEA DMS 21 oraz z nowym oprogramowanie GEA (Cow View) możliwe jest pokazanie w czasie rzeczywistym całej logistyki zwierzęcej.

Oprogramowanie udostępnia przejrzyste informacje m.in. na temat obsady bydła w poszczegolnych strefach. Pełny monitoring pozwala na lepsze i usystematyzowane planowanie wszystkich procesow.

GEA Farm Technologies jest częścią grupy GEA Group Aktiengesellschaft, ktora jest jednym z największych dostawcow systemow do przetworstwa żywności i energii. Grupa zatrudnian ok. 24 tys. pracownikow na całym świecie, a jej przychody w 2011 roku osiągnęły poziom 5,4 mld EUR. GEA Farm Technologies znana jest od 1926 roku z innowacyjnych rozwiązań technicznych.

Firma zatrudnia łącznie ponad 2100 pracownikow i ma filie w 60 krajach.

Źrodło: FAMMU/FAPA
Źódło: Redakcja Agronews, fot.:sxc
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here