Narodowy Dzień Świni pod nową nazwą Trzoda 3.0 zwiększa zasięg

Firma InConventus pragnie wyjść naprzeciw oczekiwaniom producentów i hodowców trzody chlewnej oraz firm z tejże branży, w celu stworzenia międzynarodowej platformy do wymiany doświadczeń i informacji. Nowoczesny, Wschodnioeuropejski Kongres dla Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej już 26 lutego. AgroNews objął patronat medialny. 

Narodowy Dzień Świni, Trzoda 3.0, świnie, trzoda chlewna

Narodowy Dzień Świni, czyli Trzoda 3.0

Aktualne problemy branży, działania strategiczne MRiRW, nowoczesne technologie karmienia, zagadnienia ze świata weterynarii, najnowsze technologie wykorzystywane w polskich gospodarstwach,  porównanie polskiej i zagranicznej genetyki, afrykański pomór świń… A to tylko niektóre z tematów, które poruszone zostaną podczas III już edycji Wschodnioeuropejskiego Kongresu dla Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej.

Tym razem to IBB Andersia Hotel Poznań Centrum stanie się platformą do wymiany aktualnych informacji w sektorze trzody chlewnej. Nie zabranie merytorycznych prelekcji, wystawy branżowej i wielu inspirujących konfrontacji między hodowcami, producentami trzody i przedstawicielami wiodących firm z tego sektora. Wydarzenie odbędzie się 26 lutego, a rejestracji na nie można dokonać tu: http://pig-congress.com/ Narodowy Dzień Świni – Trzoda 3.0. Nie może Cię zabraknąć!

Redakcja AgroNews

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here