Osobówka zjechała z drogi i z impetem uderzyła w ciągnik. Śmierć na miejscu!

Samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, a następnie po przejechaniu kilkudziesięciu metrów po polu uderzył w ciągnik rolniczy, a następnie oba pojazdy uderzyły w budynek gospodarczy. Kierowca osobówki zmarł na miejscu.

Osobówka zjechała z drogi i z impetem uderzyła w ciągnik. Śmierć na miejscu!

Samochód osobowy wbił się w ciągnik rolniczy

11-go listopada w godzinach popołudniowych, Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Płocku odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem ciągnika rolniczego i samochodu osobowego, w miejscowości Studzieniec, w gminie Słubice. Ze zgłoszenia wynikało, iż w pojeździe znajduje się osoba zakleszczona. Do zdarzenia udały się zastępy GBA i GLBA-Rt z naszej jednostki.

„Kiedy dotarliśmy na miejsce zastaliśmy samochód osobowy wbity, w przyparty do muru ciągnik rolniczy. Podczas wysiadania z pojazdu otrzymaliśmy informację od świadków zdarzenia, że mężczyzna przestał oddychać. Szybko przystąpiliśmy do ewakuacji poszkodowanego z pojazdu, co udało się bez konieczności używania sprzętu hydraulicznego. Po wyciągnięciu z pojazdu stwierdzono brak oddechu u poszkodowanego i przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. W trakcie naszych działań na miejsce dotarł Zespół Ratownictwa Medycznego, a następnie zastępy z JRG nr 2, z którymi wspólnie kontynuowaliśmy resuscytację. Po kilkudziesięciu minutach walki o życie na miejsce zadysponowany został dodatkowo śmigłowiec LPR z lekarzem na pokładzie. Śmigłowiec wylądował na zlokalizowanym nieopodal miejscu gminnym. Na miejsce dotarł również patrol Policji. Do naszych zadań na leżało udzielenie kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu, sprawdzenie w obrębie zdarzenia nie ma innych poszkodowanych, zabezpieczenie miejsca zdarzenia, przyjęcie śmigłowca LPR oraz oświetlenie miejsca zdarzenia” – relacjonują strażacy ochotnicy.

Do zdarzenia doszło na drodze gminnej, na której ruch był całkowicie zablokowany przez kilka godzin.

Kierowca osobówki zmarł na miejscu

Niestety przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny, który prowadził samochód osobowy. W związku z tym, na miejsce skierowani zostali technicy kryminalistyki oraz prokurator, którzy prowadzili działania na miejscu.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że samochód osobowy poruszając się od miejscowości Barcik, w kierunku miejscowości Słubice, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi, a następnie po przejechaniu kilkudziesięciu metrów po polu uderzył w ciągnik rolniczy, a następnie oba pojazdy uderzyły w budynek gospodarczy. W zdarzeniu brał udział jedynie kierujący samochodem osobowym, który poniósł śmierć.

Źródło i fot.: ospsłubice.pl

Agata Molenda
Agata Molendahttps://agronews.com.pl
Redaktor portalu agronews.com.pl. Email: a.molenda@agronews.com.pl

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

13,428FaniLubię
7,105ObserwującyObserwuj
3,946ObserwującyObserwuj
8,520SubskrybującySubskrybuj
Verified by ExactMetrics