Pierwsze urodziny SGGW SCIENCE

25 marca 2020 roku SGGW opublikowała pierwszy film na nowym kanale SGGW SCIENCE na YouTube.

Pierwsze urodziny SGGW SCIENCE
Pierwsze urodziny SGGW SCIENCE foto: SGGW

Początki kanału były związane z SARS-CoV-2 i jego konsekwencjami, czyli z koniecznością błyskawicznego przejścia z tradycyjnej formy nauki do formuły w pełni zdigitalizowanej.

Duża rozpiętość tematyczna i różnorodność filmów na kanale SGGW SCIENCE

Pierwszymi filmami były ćwiczenia i wykłady dla studentów. Następnie uczelnia wprowadziła treści, które były skierowane do kandydatów na studia w SGGW, którzy zdawali maturę m.in. z chemii, fizyki i  matematyki.

Wraz z rozwojem kanału SGGW SCIENCE rozszerzył się jeszcze bardziej wachlarz tematyczny, aby odpowiadać na zainteresowania naukowe maturzystów, studentów, ale także wszystkich osób, które szukają aktualnej i wiarygodnej wiedzy na interesujące tematy.

Naukowcy SGGW z zaangażowaniem i pasją prezentują tajniki m.in. całkowania, spektorfotometrii, chirurgii i wielu innych zagadnień związanych z profilem naukowym SGGW. Wśród ponad 350 materiałów filmowych znajdziemy również wykłady o telefonii 5G, przysmakach dla psów i dżemie z minikiwi.

Rozpiętość tematyczna i różnorodność filmów na kanale SGGW SCIENCE pokazuje zaangażowanie naukowców, doktorantów i studentów w misję popularyzacji i promocji nauki, która jest ważnym aspektem działalności Naszej Alma Mater.

Uczelnia dziękuje wszystkim zaangażowanym w tworzenie SGGW SCIENCE członkom społeczności akademickiej. Dzięki Pracy wzmacniamy pozytywny wizerunek uczelni. SGGW to aktywny ośrodek naukowy, który tworzą wyjątkowi ludzie – naukowcy i studenci, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą.

Zapraszamy do subskrybowania kanału SGGW SCIENCES!

Źródło: SGGW

Zostaw komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

dziewięć − 6 =

11,152FaniLubię
4,484ObserwującyObserwuj
3,895ObserwującyObserwuj
7,660SubskrybującySubskrybuj

W Generali Agro bon do Biedronki za ubezpieczenie gospodarstwa rolnego

Od 1 grudnia Generali Agro kontynuuje działania na rzecz zachęcenia rolników do ubezpieczania się. Klienci, którzy do końca roku po raz pierwszy ubezpieczą w Generali...

Obserwuj nas na INSTAGRAMIE